Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Олег Панькевич провів прийом виборців у трьох районах Херсонщини
23-25 вересня 2014 року народний депутат України, уповноважений фракції ВО "Свобода" в Херсонській області Олег Панькевич відвідав Херсонщину. У рамках триденного візиту в Нововоронцовському, Високопільському та Великоолександрівському районах відбулися прийоми виборців із особистих питань за участі голови Херсонської "Свободи" Олега Гаврилка.

Жителі Херсонщини зверталися до народного депутата з різними проблемами, зокрема в Нововоронцовці звернення стосувалося незаконного звільнення з роботи, необхідності реконструкції системи опалення в місцевій лікарні, незаконних вирубок в лісопосадках та торгівлі деревиною. Також приходили із клопотанням про забезпечення бійців, яких відряджають в зону АТО особистим захистом та іншим необхідним спорядженням.

У Високопіллі на прийом прийшла група шкільних вчителів, які обурені незаконним зняттям надбавок, які їм належаться за інтенсивність праці та ін. Вони розповіли, що коли прийшли у вересні на роботу, дізналися, що надбавки скасовано, причому ще раніше. Вчителі розуміють, що в державі скрутна економічна ситуація, однак через мізерні вчительські зарплати вони опиняються на межі виживання.

Олег Панькевич вважає, що держава, попри скрутну ситуацію, не повинна лізти в кишеню до незаможних верств населення. За його словами, для наповнення бюджету необхідно змусити платити податки олігархів, зокрема встановити так званий "воєнний податок", розмір якого залежатиме від прибутковості бізнесу.

У Великій Олександрівці до депутата, зокрема прийшли представники органів місцевого самоврядування, які говорили про необхідність реформи, розширення повноважень місцевих рад. Також виборців турбувала тема підтримки сільськогосподарського виробника та необхідність створення робочих місць.

За словами Олега Панькевича, ці зустрічі допомагають почути про людські проблеми з перших уст, дають грунт для подальшої депутатської роботи. "Раніше ми планували провести прийоми громадян в усіх районах впродовж року, однак це не вдалося зробити через революційні події. Згодом, коли почалася російська агресія, вважав своїм обов'язком відвідувати і допомагати військовим. Проте я вже майже завершую прийоми в усіх районних центрах Херсонщини. Уже наступного місяця планую розпочати зустрічі з громадами", – зазначив народний депутат.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 сентября 2014   ::  Посмотрели: 1269  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП