Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Юрій Соловей: Наше завдання - щоб люди в області відчували себе спокійними
Продовження нашої розмови з радником голови Херсонської ОДА Юрієм Солов’єм щодо ситуації з обороною Херсонщини

Юрій Соловей: Наше завдання - щоб люди в області відчували себе спокійними

Нещодавно я отримав інформацію, що зараз Кабмін виділяє близько 200 мільйонів на укріплення кордонів. І вже було виділено до цього 100 мільйонів. Якийсь ресурс, саме фінансовий, раніше використовувався минулою владою на забезпечення цих заходів? Ви моніторили вже? Чи залучалися кошти з обласного бюджету, чи районного, чи може цієї Державної програми саме на ці заходи?

Відповідно зараз ми готуємо пропозиції, дані доручення департаменту фінансів, департаменту економіки, департаменту житлово-комунального господарства підготувати зведені пропозиції по фінансуванню необхідних заходів, по зверненню до Кабінету Міністрів для того щоб здійснити заходи по укріпленню Херсонської області. Зараз такі пропозиції зводяться докупи.
Щодо заходів, пов’язаних з будівництвом, втому числі протитанкового рову. Але, звичайно що необхідна допомога з боку обласної адміністрації надається . Та допомога, про яку просять прикордонники – це питання на жорсткому на контролі. Все що треба, робиться. Поки що скарг від них не було про те, що районні адміністрації останні тиждень працювала погано.

Продовження тут
Не нравится: 1, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 сентября 2014   ::  Посмотрели: 1283  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП