Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонщина: як великі політичні гравці, так і «нові обличчя» нехтують законом
Партії та кандидати мабуть не вважають за великий гріх розміщення агітаційних матеріалів на великих носіях, не вказуючи при цьому відомості, які вимагає законодавство. Цього порушення припускаються як партії, що мають значний політичний досвід, так і нові учасники виборчих перегонів. Так, у виборчому округу № 186 (центр – м. Цюрупинськ) з’явились свіжі білборди, розміщені з порушенням.

Серед таких агітаційні плакати «Блоку Петра Порошенка», партії «Батьківщина», а також кандидата – самовисуванця Єгора Устинова, який зареєстрований по виборчому округу № 186.

Херсонщина: як великі політичні гравці, так і «нові обличчя» нехтують законом
Херсонщина: як великі політичні гравці, так і «нові обличчя» нехтують законом

Агітаційні матеріали цих суб’єктів виборчого процесу, розміщені на великих рекламних носіях у чималій кількості, і не містять відомостей про замовника цих матеріалів, установу, що здійснила друк, або вказівку, що друк здійснено з використанням обладнання, що належить партії, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, як цього вимагає ч.7 ст. 69 Закону «Про вибори народних депутатів України».

Наталія Богренцова, прес-секретар Громадської мережі ОПОРА в Херсонській області
Не нравится: 1, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 сентября 2014   ::  Посмотрели: 2313  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП