Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» повністю відключило від електроенергії об’єкти, захоплені російськими військами
27.08.2014 року в 20часов 30хвилин компанія ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» закінчила будівництво обхідної лінії ПЛ 10 кВ протяжністю 2-а км для можливості безпосереднього електропостачання споживачів Херсонобленерго, в т.ч. українського прикордонного пункту, митного пункту та інших об’єктів від материкової частині України.

Об’єкти електроспо-живання , які були в лютому 2014 року в результаті анексії кримської території зайняті російськими військами, в т.ч. пункт ДАІ «Чонгар» з прилеглою територією ринку та готелем - повністю знеструмлені.

Персонал ПАТ «ЕК «Херсонобленерго» спільно з керівництвом Азово- Черноморського регіонального управління прикордонної служби організовує забезпечення електроенергією додаткових об’єктів , які оперативно розгортаються на адміністративній границі з Автономною республікою Крим.

Адміністрація ПАТ «ЕК «Херсонобленерго»

Не нравится: 1, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 августа 2014   ::  Посмотрели: 1545  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн