Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Фестиваль бардів в рамках проекту «Україна у нас єдина!»
Дуже корисний проект почав реалізовувати у життя Фестивальний центр «BORZENKO records». Минулої суботи в першому турі цього фестивалю-акції висловлювали зі сцени свою громадську позицію музиканти рок-гуртів, які задля участі у проекті приїхали з різних міст України. Подія викликала резонанс і уже до участі у наступних турах подали заявки кілька вітчизняних рок-колективів.

Фестиваль бардів в рамках проекту «Україна у нас єдина!»

І ось наступного тижня до курорту Лазурне, що на Чорноморському узбережжі Херсонщини, на участь до участі у проекті приїхали барди та виконавці авторської пісні з Кіровограду, Кривого Рогу, Вишгороду, Києва, Миколаєва та інших міст. Дуже важливо, що зі сцени лунали не лише чудові співучі пісні нашого «Співучого краю», якою є наша ненька - Україна, а і лунали заклики учасників до миру та злагоди, до єднання всіх українців у цей нелегкий для нашої країни час. Глядачі, яких було досить багато, щиро дякували організаторам за корисний проект. І не лише дякували. Вони безпосередньо долучилися до акції у підтримку бійців АТО. Перед сценою була установлена скринька, в яку бажаючи могли помістити свій посильний вклад.

Під завершення дійства представник Лазурнянського будинку культури разом з кількома запрошеними для контролю глядачами підрахували кошти, які будуть передані в селищну раду для вручення цієї суми бійцям АТО з селища Лазурне.

Знакова обставина: фестиваль відбувся у День Незалежності України. Вдень на цій же сцені відбувся святковий концерт, присвячений цьому державному святу, а вечері звітній концерт, який і проводився задля того, щоб поняття «Незалежність», «Україна», «Єдність» існували віками.

Керівник Фестивального центру Григорій Борзенко домовився про проведення низки акцій-фестивалів в кількох військових частинах Херсонщини, у Києві на площах, в парках та інших людних місцях, можливо, і в зоні АТО, якщо на це буде дозвіл. Тож, естрадні співаки, колективи, усі, хто має будь-який талант, можуть подавати заявки на участь у корисному соціальному проекті.

Адже бійцям АТО зараз потрібна не лише матеріальна, а і моральна підтримка. Та і населення країни повинно бачити, що Україні не опускають руки. Хто з автоматом у руках, хто з гітарою чи мікроном, всі проявляють свою любов до Батьківщини і показуємо всьому світу, що ми єдині.

Дуже хочеться, щоб відгукнулися спонсори, партнери, представники влади, люди з небайдужим серцем. Адже організація проекту, оренда звуку, транспорту і т.д. потребують коштів, тож будь-яка ваша підтримка, нехай навіть сама мінімальна, була б дуже доречною.

Заявки на учать Фестивальний центр «BORZENKO records» Київ, Тел.066-254-93-86, 097-305-39-55 Е-mail: borzenko_g@i.ua В Контакті: http://vk.com/gregoriy_borzenko

ФОТО-звіт: https://vk.com/event76175139
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 августа 2014   ::  Посмотрели: 1540  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП