Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Визначимо разом кращі ОСББ та квартальні комітети Дніпровського району
Дніпровський район завжди відрізнявся чистотою та охайністю. Працює з покращення благоустрою районна влада а також активні та небайдужі люди, які докладають багато зусиль, щоб вулиці приватного сектору, прибудинкові території, дитячі майданчики були комфортними та привітними.

Визначимо разом кращі ОСББ та квартальні комітети  Дніпровського району

Традиційно до Дня міста, в Дніпровському районі об′явлений огляд-конкурс на звання “Краще об´єднання співвласників багатоквартирного будинку” та "Кращий орган самоорганізації населення–квартальний комітет" з 21.08.2014 по 16.09.2014. Урочисте підбиття підсумків та відзначення переможців буде проходити 18 вересня 2014 року на сесії Дніпровської районної у м. Херсоні ради, присвяченій Дню міста Херсона.

Критерії, за якими конкурсна комісія визначатиме переможців, різні - від естетичного вигляду прибудинкової території та під’їзду до технічного стану будинку та оплати мешканцями комунальних послуг.

Санітарний стан вулиць, відсутність сміття, наявність і стан зелених насаджень, наявність аншлагів, ліхтарів, наявність і стан пішохідних доріжок, впорядкованість дитячих майданчиків – це важливі умови для перемоги! До складу журі конкурсу увійшли депутат Херсонської обласної ради Артем Кияновський, який постійно співпрацює і підтримує гарні і корисні справи громади Дніпровського району, Владислав Кондратов, заступник голови Дніпровської районної у місті Херсоні ради, який опікується питаннями благоустрою, депутати районної ради, громадські активісти.

Огляд-конкурс –не лише можливість визначити кращих голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та квартальних комітетів, але і подякувати людям, які створюють кращі умови життя для інших, об’єднують громаду на добрі справи і в наші непрості часи доводять, що Херсон – це наше українське місто, кожна вулиця якого має бути квітучою, чистою та охайною!

Запрошуємо допомогти визначити кращих в Дніпровському районі та надсилати свої побажання і пропозиції до відділу з питань органів самоорганізації населення, товариств співвласників житлових будинків та адміністративної роботи, тел. 35-50-03, e-mail: drik@ukr.net. Ваша думка, думка мешканців нашого району та міста, важлива і необхідна для чесної перемоги і обов’язково буде врахована при підведенні підсумків!

Оксана Гузь, виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради
Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 августа 2014   ::  Посмотрели: 1637  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП