Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Нарешті-Виконком міської ради виконав рішення суду
На виконання рішення господарського суду Херсонської області, враховуючи ухвалу Запорізького апеляційного господарського суду та ухвалу Вищого господарського суду України, яким рішення господарського суду Херсонської області залишено без змін, виконавчий комітет міської ради погодив тариф на виробництво послуг із постачання питної води, які надає Херсонське будівельно - монтажне експлуатаційне управління №4 Одеської залізниці, для своїх споживачів.

При прийнятті цього рішення членами виконкому було враховано також результати перевірки Державною інспекцією з контролю за цінами в області. Таким чином, для мешканців житлових будинків по вул. Паровозній, 3, 11, 13, 15, 28, 29, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 67, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 99, 87, 87-а, 91, 95, 97, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 121-а, 123, 123-а, 131, 133, Миколаївському шосе, 34-в, 34-б, пр.Ушакова, 89, вул. Залізничній, 11, 11-а, 13, 15, 19, 21, вул. Привокзальній, 1-а, 5, 10, 16, 18, 20, 22, 26 тариф на водопостачання (тариф на відведення каналізаційних стоків відсутній) складатиме 4,69 грн. за 1 м3 води. Для інших споживачів - залізничної станції "Херсон Східний", залізничних платформ "Путейська", "Текстильний", роз’їзду "Срочный", залізничної станції "Антонівка" тариф на водопостачання складатиме 5,21 грн. за 1 м3 (з урахуванням ПДВ).

Тариф стосується виключно споживачів, що обслуговуються Херсонським будівельно - монтажним експлуатаційним управлінням №4 Одеської залізниці.
Починаючи з 2004 року, до господарського суду Херсонської області надходило ряд звернень від Одеської залізниці м. Одеси в особі зазначеного вище будівельно - монтажного експлуатаційного управління з вимогами щодо стягнення з виконавчого комітету Херсонської міської ради суми різниці в тарифах на послуги з водопостачання. Такі дії були викликані незгодою виконкому в погодженні тарифу, вищого ніж відповідний тариф для інших споживачів міста.
Втім, у таких позовних заявах суд відмовляв, враховуючи пояснення представників виконавчого комітету, які ґрунтувалися на тому, що виконкомом не встановлювався для Одеської залізниці тариф нижчий, ніж нею пропонувався.

1 березня 2006 року Одеська залізниця звернулася до виконавчих органів міської ради з пакетом документів щодо розрахунку тарифів на водопостачання у наступних розмірах: для населення - 4,74 грн. з ПДВ за 1м3 води та для інших споживачів (підприємств та організацій) у розмірі 5,21 грн. з ПДВ за 1 м3 води. Виконавчі органи не погодили тариф. Одеська залізниця знову звернулася до господарського суду з вимогою щодо зобов'язання затвердження тарифу.

Відмова в погодженні (а не затвердженні, як йдеться у судовому рішенні, оскільки за законодавством органи місцевого самоврядування затверджують тариф лише для комунальних підприємств, яким не є будівельно - монтажне експлуатаційне управління) виконавчим комітетом грунтувалася на завищенні розрахунків Одеської залізниці, тим більше, що до переліку споживачів, котрі увійшли в розрахунок БМЕУ-4, були включені населені пункти, які виходять за межі міста.

Втім, у липні 2006 року суд задовольнив позовні вимоги і зобов'язав виконавчий комітет міської ради затвердити розрахунок економічно обгрунтованих витрат. У своєму рішенні суд врахував висновки, надані в ході перевірки Державною інспекцією по контролю за цінами в області.
На рішення господарського суду виконавчим комітетом подавалася апеляційна скарга, яку не прийняв Запорізький апеляційний господарський суд. Його ухвалою рішення господарського суду було залишено без змін. Відмовив у прийнятті касаційної скарги по цій справі і Вищий господарський суду України.
Таким чином, рішення господарського суду набрало законної сили і стало обов'язковим для виконання. У разі невиконання зазначеного судового рішення, Одеська залізниця через господарський суд Херсонської області вимагала стягнення суми збитків в сумі 578 891 грн. 62 коп., які мали б бути сплачені з міського бюджету.

В ході розгляду судової справи представником виконавчого комітету міської ради було тричі заявлено відводи суддям, через що справа розглядалася колегіально. По справі було призначено судово-економічну експертизу, у висновках якої експерт підтвердив обгрунтованість суми стягнення та зробив дослідження розміру економічного обгрунтування тарифів за період стягнення (2006-2008 роки), яким підтвердив їх розміри: для населення - 4,74 грн. з ПДВ, для інших споживачів (підприємств та організацій) - 5, 21 грн. з ПДВ за 1 м 3 води.

Таким чином, виконуючи рішення судових інстанцій та для недопущення втрат міського бюджету через відшкодування Одеській залізниці втрат, виконавчий комітет міської ради погодив запропоновані тарифи, але врахував при цьому висновки Державної інспекції по контролю за цінами в області, яка підтвердила обгрунтованість тарифу для населення в розмірі 4,69 грн. за 1 м3 води.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 10 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1686  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП