Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Володимир Миколаєнко: Добкін просто злякався
Про це секретар Херсонської міської ради володимир Миколаєнко написав на власній Фейсбук-сторінці.

Володимир Миколаєнко:  Добкін просто злякався

- Я не збирався коментувати цю подію, оскільки не мав до неї ніякого відношення, і якщо чесно, дізнався про це з новин. Але багатьох цікавить моя думка, тому я висловлюсь. Мені здається, що Добкін просто злякався, і це прекрасно демонструє його масштаб як політика. Він просто боявся того, що з ним буде те ж саме, що і з Царьовим в Миколаєві.

Якщо чесно, мені здається, що нічого подібного не сталося б, але той факт, що Добкін побоявся вийти до своїх виборців, дуже показовий. Незрозуміло - на що взагалі розраховує цей кандидат у президенти і про які голоси південного сходу він говорить, якщо він власного голосу подати не може.

Звичайно, дарма облили зеленкою дівчинку, яка сказала, що вона журналістка. Я вважаю, це вандалізм і такий крок по відношенню до жінки абсолютно не виправданий - не важливо як і про що вона пише.
Не нравится: 16, нравится: 20.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 апреля 2014   ::  Посмотрели: 3158  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн