Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Юрій Одарченко Добкін добровільно відмовитися від зустрічі із виборцями Херсону
Про це на власній Фейсбук-сторінці написав губернатор Херсонщини Юрій Одарченко.

Юрій Одарченко Добкін добровільно відмовитися від зустрічі із виборцями Херсону

З’ясувавши обставини інциденту з візитом у Херсон кандидата на посаду Президента України від партії Регіонів Михайла Добкіна, можу прокоментувати наступне:

- Дійсно, вранці 28 квітня 2014 року до аеропорту «Херсон» прибув чартерний літак з Михайлом Добкіним на борту. Про свій візит обласну державну адміністрацію кандидат не попереджав, із проханням про забезпечення будь-яких додаткових заходів безпеки не звертався. Зустріти Добкіна прибули близько ста п’ятдесяти осіб, серед яких були як його прибічники так і противники. Проїхавши повз натовп громадян з плакатами, які очікували на вихід кандидата у Президенти, літак зупинився на кілька хвилин.

Проте Михайло Добкін з літака так і не вийшов. Далі літак розвернувся та здійснив повторний зліт. Хочу ще раз підкреслити, що жодної спроби вийти з літака Добкін не зробив, хоча цьому ніхто фізично не перешкоджав. Таким чином, кандидат Добкін не може заявляти про нібито зірваний візит в область та перешкоджання агітації, адже він вирішив добровільно відмовитися від зустрічі із виборцями та залишити Херсонщину.

Мені подібна позиція не зрозуміла, оскільки політик завжди має бути готовий до зустрічі як зі своїми прихильниками, так і з противниками і вміти налагоджувати відповідний діалог. Це елементарні речі: якщо ти не готовий спілкуватися з усіма - ти не можеш претендувати на роль політика загальноукраїнського рівня.


Не нравится: 11, нравится: 13.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 апреля 2014   ::  Посмотрели: 1734  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн