Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині розпочато кримінальне провадження за нанесення шкоди забрудненням вод Дніпра: екопрокуратура
Дніпровською екологічною прокуратурою постійно здійснюється нагляд за додержанням вимог чинного законодавства у екологічній сфері.

Так, за результатами проведеної перевірки у сфері охорони водних ресурсів щодо одного із підприємств суднобудівної галузі України в Херсонській області установлено, що в порушення вимог Водного кодексу України ним протягом 2011 року здійснювались скиди забруднюючих речовин у річку Дніпро із перевищенням встановлених чинним законодавством нормативів їх гранично допустимого скидання, чим спричинено шкоду інтересам держави на суму понад 262 тис. грн.

За цим фактом відносно службових осіб підприємства розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 242 (Порушення правил охорони вод (водних об’єктів) та ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) КК України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється Херсонською міжрайонною екологічною прокуратурою.

Прес-служба Херсонської міжрайонної екологічної прокуратури

Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 апреля 2014   ::  Посмотрели: 1463  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн