Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Бригинець: Пам’ятник Шевченку міняє колір
За пам'ятником Тарасу Шевченку в смт Білозерка Херсонської області доглядали, зафарбовуючи його дешевою червоною фарбою для підлоги.

Про це народному депутату України (фракція «Батьківщина») Олександру Бригинцю повідомили білозерці, які також звернулися до нього як до голови підкомітет з питань охорони та популяризації культурної спадщини з проханням посприяти відновленню пам’ятника.

Жителі проявили ініціативу і почали власними зусиллями реставрувати пошкодження пам’ятника.

«Сама по собі громадська ініціатива це добре, але сумно, що ця проблема була незнайома попередній владі. Сподіваюся, новий голова Херсонської ОДА зробить все можливе, щоб пам’ятник Т.Шевченку мав належний догляд і в Білозерці теж», - висловив сподівання О.Бригинець.

Тому нардеп звернувся до Херсонської ОДА з проханням втрутитися у ситуацію, підтримати громадську ініціативу – реставрувати пам’ятник Т. Шевченку.

Бригинець: Пам’ятник Шевченку міняє колір
Бригинець: Пам’ятник Шевченку міняє колір
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 апреля 2014   ::  Посмотрели: 1698  

Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн