Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



Бригинець: Місто-пам’ятку (Нову Каховку) забудовують висотками всупереч забороні
В історичному центрі міста Нова Каховка, яке є пам’яткою містобудування всупереч пам’яткоохоронному законодавству ведеться будівництво двох високоповерхових житлових будинків - на вул. Леніна, 5 та 46.

Бригинець: Місто-пам’ятку (Нову Каховку) забудовують висотками всупереч забороні

До мене надійшло звернення Новокаховської спілки охорони культурної спадщини з проханням не допустити знищення історичного центру Нової Каховки.

Нова Каховка - одне з 3-ох міст у світі, яке побудоване виключно за попереднім генпланом, і звісно, є пам'яткою містобудування, єдиною такого типу на пострадянському просторі.

За словами пам’яткоохоронців, новобудова не оформлена належним чином: при прийнятті рішення щодо місця будівництва були проігноровані питання розміщення його в історичній частині міста, де заборонене будь-яке будівництво, оскільки з 1950 року центральна частина Нової Каховки віднесена до нововиявлених пам’яток архітектури і містобудування. Є припущення, що для затвердження документації забудовником були надані недостовірні дані. Не були проведені громадські слухання з реконструкції кварталів тощо.

Крім того, за словами спеціалістів, новобудова зведена з порушенням будівних норм: в ній немає ліфтів та не дотримано протипожежні норми.

Звернувся до Державної архітектурно-будівельної інспекції України з проханням перевірити достовірність даних, поданих забудовником у декларації; відповідність вихідних даних і проекту будівництва вимогам пам’яткоохоронного законодавства; наявність обов’язкової експертизи Державної архітектурно-будівельної інспекції України. А також до Мінкульту з проханням безвідкладно втрутитися у ситуацію і сприяти збереженню історичного центру м. Нова Каховка і створити комісію, на якій з’ясувати чи надавав Мінкульт відповідні дозволи.




Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 марта 2014   ::  Посмотрели: 1716  







Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

Подробнее



Катерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

Подробнее



Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее




Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП





Информер

Погода