Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Олег Панькевич ініціює реформування Українського інституту національної пам'яти
Заступник Голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України Олег Панькевич вважає за необхідне повернути Українському інституту національної пам'яти (УІНП) статус, який він мав на момент створення у 2006 році, коли був центральним органом виконавчої влади зі спеціяльним статусом.

Олег Панькевич ініціює реформування Українського інституту національної пам'яти

Про це 27 лютого 2014 року йшлося у зверненні Олега Панькевича на ім'я виконувача обов'язків Президента України Олександра Турчинова.

Як зазначив народний депутат, нині Український інститут національної пам'яти є науково-дослідною установою, що перебуває в управлінні Кабінету Міністрів України. "Режим Януковича свідомо знищував УІНП, знижуючи його статус, звільняючи працівників, призначаючи на керівні посади одіозних осіб.

Зараз необхідно відновити діяльність інституту, надавши йому найвищого статусу, адже розуміємо, якими важливими є місія й завдання цієї установи. За приклад може служити Польща, де завдяки діяльності схожих інституцій швидко змогли позбутися тягаря комуністичного минулого", – зазначив Олег Панькевич.

Свободівець вважає за необхідне провести реформування УІНП та повернути йому статус, який він мав на момент створення у 2006 році, коли був центральним органом виконавчої влади зі спеціяльним статусом.

"Також потрібно розширити повноваження УІНП, а саме: визнати УІНП головним центральним органом виконавчої влади, відповідальним за формування державної політики у царині національної пам'яти; проведення науково-просвітницької роботи та освітянської діяльности щодо проблем національної пам'яти; передати архівні матеріяли з архівів СБУ, МВС, Міноборони в архів УІНП; на базі УІНП створити головну Комісію дослідження та визначення злочинів проти українського народу; надання висновків щодо люстраційних справ або проведення люстрації.

Зважаючи на бюрократичні процедури, пропоную на першому етапі призначити нове керівництво УІНП, яке повинно в двомісячний термін провести реформу інституту. Необхідно ухвалити Постанову КМУ про створення УІНП як центрального органу виконавчої влади зі спеціяльним статусом (з представництвом в областях або територіяльними представництвами в регіонах) та ліквідацію існуючого науково-дослідного інституту", – йдеться у зверненні.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 февраля 2014   ::  Посмотрели: 1445  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода