Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Работа незалежного прес-центру з висвітлення виборів Президента України у ІІ турі продовжено
Спостерігачі від міжнародної громадської організації «За справедливі вибори» Тетяни Рьоцнік та Олександр Лур’є провели прес-конференцію в незалежному прес-центрі Херсонської обласної ради.

Вони повідомили про результати своїх спостережень у першому турі та окреслили коло проблем, що можуть виникнути під час голосування у другому турі виборів Президента України.

Тетяна Рьоцнік повідомила журналістам про те, що І тур виборів пройшов спокійно в Україні та на Півдні вчасності. Суттєвих порушень спостерігачами від міжнародної громадської організації «За справедливі вибори» не виявлено.

Про пересторогу, щодо другого туру виборів, говорив Олександр Лур’є:

- Щодо другого туру виборів, то помітно, що «атмосфера підігрівається». Ми побоюємося технічного саботажу. Легітимно можуть діяти виборці – просто не йти на виборчі дільниці, та є ще один вид саботажу, що може виникати на виборчих дільницях – це вже вирішується посиленням кримінальної відповідальності. Маю надію, що все вирішиться в межах Законодавства України.

Олександр Лур’є вбачає допомогу ЗМІ у проведенні прозорих виборів через об’єктивне спостереження та висвітлення інформації з роботи виборчих дільниць. Ще одна місія ЗМІ – це спонукати виборців взяти участь у голосуванні.

Про проблеми, пов’язані з погіршенням списків виборців говорив голова Херсонської обласної організації Комітету виборців України Дементій Бєлий:

- Інформація щодо тих дільниць, де дійсно буде погіршено списки виборців, передаватиметься до Прокуратури. Крім того, це буде показником того, як спрацювали окремі служби.

Олександр Лур’є додав, що у випадках, коли зі списків зникають громадяни після першого туру в другому - відкривається кримінальна справа.

У разі не виявлення себе у виборчих списках, наголошує Дементій Бєлий, виборець вносить себе у Реєстр ЛИШЕ через суд.

Наприкінці прес-конференції радник голови обласної ради, керівник незалежного прес-центру при обласній раді Володимир Мостовий повідомив журналістам про продовження роботи прес-центру:

- Обласною радою створено незалежний прес-центр для прозорого висвітлення виборчого процесу. Тому для координування роботи прес-центру запрошуються представники ЗМІ, громадські діячі та громадські організації. За необхідністю прес-центр організовуватиме брифінги та прес-конференції.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 февраля 2010   ::  Посмотрели: 1648  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода