Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+РВ ФДМУ по Херсонській області продало перший об’єкт у новому році
29 січня 2014 року між Регіональним відділенням ФДМУ по Херсонській області та юридичною особою, від якої надійшла єдина заява на участь в аукціоні, був нотаріально посвідчений договір купівлі - продажу об'єкта приватизації теплохід «Глазунов».

Сума продажу об’єкта склала 616 тис. грн. (з ПДВ). Окрім розрахунку за об’єкт приватизації Відділення зобов’язало покупця експлуатувати теплохід відповідно до санітарних, технічних, пожежних та екологічних норм.

Останнім часом у засобах масової інформації активно висвітлюються події, пов’язані із приватизацією теплоходів. Однак, експлуатація та утримання теплоходів відповідно до сучасних технічних та санітарних вимог, є досить обтяжливими для місцевого та державного бюджетів, державних підприємств, які є їх балансоутримувачами. Тому приватизація теплоходів, які не задіяні у планових перевезеннях пільгових категорій громадян, є одним із шляхів зменшення навантаження на відповідні бюджети.

Теплохід «Глазунов» (1977 рік) при реорганізації держпідприємств об'єднання «Укррічфлот» в 1992 році був переданий на баланс ВАТ «Херсонський річковий порт», проте не включався до його статутного капіталу. У 1993 році з метою своєчасного обслуговування транзитного флоту продуктами харчування та товарами першої необхідності теплохід перейшов на баланс Херсонського «Торгрічтрансу», проте залишився у державній власності.

Приватизацію теплоходу Регіональне відділення розпочало у 2009 році, виконуючи наказ Фонду державного майна України від 07.08.2009 №1252 «Про перелік об’єктів, що підлягають приватизації».

Однак, у вересні цього ж року ВАТ «Херсонський «Торгрічтранс» звернулось до суду з позовом про визнання права власності на теплохід за собою та з адміністративним позовом про визнання неправомірними дій Регіонального відділення щодо приватизації теплоходу «Глазунов». У результаті судових спорів, які тривали з 2009 по 2013 рік, було призупинено дію наказу про приватизацію теплоходу «Глазунов». Регіональне відділення було змушено відтермінувати дії з приватизації судна.

Апелювання Регіонального відділення до судів вищої інстанції закінчилися результативно. Суд підтвердив право державної власності на теплохід «Глазунов». Після чого Регіональне відділення поновило приватизацію та здійснило продаж теплоходу.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 января 2014   ::  Посмотрели: 1808  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода