Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+УДАР звернувся до генпрокурора Пшонки з вимогою розслідування погроз на адресу народного депутата Путілова
«УДАР» звернувся до генпрокурора Пшонки з вимогою розслідування погроз на адресу народного депутата Андрія Путілова та загрози життю і здоров’ю йому та його родині.

«Невідомі особи здійснюють численні провокації, спрямовані на дискредитацію народного депутата Андрія Путілова. Так, з 25 січня 2014 року, щоденно у місті Херсоні здійснюються провокації та лунають погрози на адресу Путілова і членів його сім’ї», - зазначають в «УДАРі».

В «УДАРі» повідомляють, що невідомі особи «обстріляли» фарбою та обмалювали фашистською свастикою з погрозами паркан будинку родини Путілова. Також зловмисники обмалювали свастикою з погрозами паркан Механічного заводу та готелю «Дніпро», до якого мають відношення члени родини Путілова.

«Невідомі особи також телефонували у Херсонську Синагогу з погрозами начебто від імені народного депутата Путілова та попереджали головного Равина про погроми силами якихось агресивних бойовиків з Івано-Франківська, загони яких начебто переховуються на Механічному заводі», - йдеться у зверненні до генпрокурора.

В «УДАРі» також зазначають, що у Херсоні поширювалися листівки, в яких йдеться про бойовиків, які начебто переховуються на Механічному заводі, а народний депутат України Путілов та його родина оголошені фашистами.

«Крім того був обмальований фашистською свастикою готель «Бригантина», в якому розташована громадська приймальня народного депутата Андрія Путілова», - відзначають у зверненні.

В партії «УДАР» наголошують, що такі провокативні та незаконні дії по відношенню до родини Путілова свідчать про існування прямої загрози життю та здоров’ю народного депутата і членів його сім’ї.

Народні депутати від «УДАРу» вимагають від генпрокурора забезпечити проведення повної, всебічної і об’єктивної перевірки відомостей і обставин, викладених у даному зверненні та вважати це звернення повідомленням про злочин.

«УДАР» вимагає від генпрокуратури в межах повноважень вжити всіх необхідних заходів для забезпечення особистої безпеки народного депутата Андрія Путілова та членів його родини, зокрема особистої охорони, охорони житла і майна», - йдеться у зверненні до генпрокурора.
Не нравится: 1, нравится: 5.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 30 января 2014   ::  Посмотрели: 1707  

Комментарий написал(a) El Kukui. Опубликованно: 31 января 2014 01:58 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Один из них - это приказ Вермахта населению деревни Мацки, которая располагается в северо-западном направлении от Минска. В нем говорится о том, что крестьяне обязаны сдать по три литра молока с каждой коровы ежедневно. «Начальнику полиции Януковичу следить за исполнением этого приказа и в случае его нарушения виновных задерживать для наказания, молоко конфисковывать и сдавать его в ближайший приемный пункт», - говоритися в приказе.

https://charter97.org/ru/news/2014/1/30/85395/Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода