Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+«Агрохолдинг «Agrofusion» – найбільший в Україні і один з найбільших в Європі виробників томатної пасти
24 вересня голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк з робочим візитом відвідав найбільше підприємство агрохолдингу «Agrofusion» – ФГ «Інтегровані агросистеми» Голопристанського району (завод по переробці овочевої продукції).

«Агрохолдинг «Agrofusion» – найбільший в Україні і один з найбільших в Європі виробників томатної пасти», — зазначив губернатор у розмові з представниками ЗМІ. Технологічне обладнання заводу є найсучаснішим, у якого немає аналогів на ринкуУкраїни. Його виробнича потужність становить 2000 тонн сировини на добу, 120 тис. тонн томатів в сезон. Сировинна база – закупівля сировини по регіону 20%, власна сировина – 80%.

«Тому не дивно, що у цьому році показник урожайності «Agrofusion» становить 118 тонн з гектара, який навіть вищий, ніж у Каліфорнії (113 тонн з гектара)», — наголосив голова облдержадміністрації. Зазначимо, що саме завдяки використанню технології вирощування безрозсадного томату на краплинному зрошенні, яка розроблена відділом зрошувальних меліорацій Інституту водних проблем і меліорації НААН, забезпечується така врожайність. Її показники досягаються за рахунок оптимізації краплинного зрошення, раціонального внесення розрахункових доз мінеральних добрив разом з
поливною водою на протязі вегетаційного періоду в поєднанні з оптимальною густотою стояння рослин.

Крім того, за словами очільника області, Херсонщина є лідером з виробництва овочевої продукції. «Адже саме у нашому регіоні вирощується та виробляється 30% овочів. Крім картоплі, капусти, моркви та буряка, які можна виростити в усіх областях, такі овочі, як томати, перець та баклажани ростуть лише на Херсонщині. Адже для накопичення фруктози та сахарози вони потребують високих температур», — сказав Микола Костяк.

Зазначимо, що група компаній «Agrofusion», створена екс-співвласником виробника соків «Сандора» Сергієм Сипко, планує будівництво третього заводу з переробки томатів. Компанія має намір розширити виробничі потужності, для чого в Чаплинському районі Херсонської області незабаром буде виділена ділянка землі для будівництва нового підприємства (потужність — переробки 2 тис. т томатів на добу). Сумарно два заводи можуть переробляти 300 тис. т томатів в сезон (до 5 тис. т на добу).Про це газеті «Бізнес» повідомив заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Михайло Мельник.
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 сентября 2013   ::  Посмотрели: 2106  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода