Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Микола Костяк: Ми стурбовані тим, що згорають гектари лісу, а потім починається вирубка цієї території
Відбулася остання у 2013 році ХХVІІІ сесія Херсонської обласної ради VІ скликання, на якій депутати розглянули 21 питання порядку денного.
Дискусійним виявився розгляд подання прокурора Херсонської області про усунення порушень вимог лісового законодавства України.

Микола Костяк: Ми стурбовані тим, що згорають гектари лісу, а потім починається вирубка цієї території

Оскільки президія обласної ради вирішила відхили протест прокурора по даному питанню, слово під час обговорення питання на сесії взяв прокурор області Костянтин Свіденко:

- Необхідно діяти в рамках Закону. Проблема несанкціонованої вирубки в нас в регіоні є, та її необхідно вирішувати іншим шляхом. Сесія не може заборонити повністю вирубку лісових насаджень. Це все одно, що повністю заборонити вилов риби через браконьєрство, чи заборонити ходити в ночі по вулицям, щоб зменшити кількість правопорушень.

Також, Костянтин Борисович навів приклади причетності, на думку Прокуратури, місцевих голів до вирубки лісових насаджень та бездіяльності обласного управління лісгоспу.

На необхідності заборони вирубки лісових насаджень наголосив голова профільної комісії обласної ради Віктор Нагребецький:

- У нас з вирубкою лісових насаджень зараз катастрофічна ситуація, якщо в неї не втрутитися, не матимемо вже що й охороняти. Особисто мною вже не раз викликалися правоохоронці, щоб зупинити вирубку на території Тарасівської сільради. А такі неприпустимі дії непоодинокі в Цюрупинському, Голопристанському, Каланчацькому районах.

Підтримав колегу голова обласної ради Віктор Пелих:

- Ми депутати, представляємо громаду області. І якщо вирубка лісових насаджень – це пряма загроза екології нашого регіону, і місцеві жителі стурбовані цією ситуацією – ми маємо в неї втрутитися і сказати своє слово. Необхідно висловити консолідовану думку, щоб і депутати, і правоохоронці працювали в одному напрямку, щоб несанкціоновану вирубку припинили, а винні, хто вчинив ці дії, був покараний.

Голова ОДА Микола Костяк зі свого боку зауважив, що найбільше останніми роками страждає саме лісовий фонд регіону:

- Ми стурбовані зараз тим, що згорають гектари лісу, а потім починається вирубка цієї території. Це набуло серйозних масштабів. І саме з того часу, коли вирубка лісу стала бізнесом.

Депутат обласної ради В’ячеслав Білий вніс пропозицію прийняти обласною радою заборону вирубки лісових насаджень терміном на один рік.

З урахуванням усіх пропозицій, сесія відхилила подання прокурора Херсонської області про усунення порушень вимог лісового законодавства.
Не нравится: 0, нравится: 4.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 28 декабря 2013   ::  Посмотрели: 1958  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода