Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Секретаріат Херсонської ОО НСЖУ оприлюднив заяву стосовно побиття Тетяни Чорновол
Секретаріат Херсонської ОО НСЖУ оприлюднив заяву стосовно побиття Тетяни Чорновол:

ЗАЯВА
секретаріату Херсонської обласної організації
Національної спілки журналістів України


Цього року у світі вбито 71 журналіста, 826 арештовано. Останніми тижнями близько півсотні працівників ЗМІ було побито під час силового розгону учасників Євромайдану. Трагічним продовженням насилля над журналістами стало жорстоке побиття автора і блогера «Української правди» Тетяни Чорновол.

Зухвале перешкоджання професійній діяльності працівників ЗМІ викликало обурення широких кіл громадськості. Покласти край безкарності тих, хто знищує свободу слова, чинить фізичні розправи над журналістами, закликала асоціація журналістів «Свобода вибору».

У Спільній заяві Національна спілка журналістів України , Незалежна медіапрофспілка та комісія з журналістської етики, засудивши побиття журналістів, і зокрема Тетяни Чорновол, закликали всіх працівників ЗМІ проявити цехову солідарність, не замовчувати фактів фізичного насилля над журналістами, вимагати від правоохоронних органів забезпечення прав на професію журналіста в Україні.

Сотні обурених насиллям журналістів, вийшли на акції протесту Не залежно від форми власності засобу масової інформації не можна залишатися осторонь процесів, які відбуваються сьогодні в суспільстві. Справа професійної честь і гідності Журналіста - нести людям Правду, захищати тих, хто потерпів від насилля.

26.12.2013 р
Не нравится: 0, нравится: 5.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 декабря 2013   ::  Посмотрели: 1764  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют