Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Прокуратурою повернуто державі 187 га земель водного фонду р. Дніпро
У поточному році органами Дніпровської екологічної прокуратури до судів заявлено 99 позовів щодо порушень законодавства у сфері земельних відносин. Зазначені позови стосувалися незаконного відчуження та користування земельними ділянками площею 262 га вартістю 65, 5 млн грн, що знаходяться в межах прибережно-захисних смуг річки Дніпро, її водосховищ і Дніпровсько-Бузького лиману.

За словами заступника Дніпровського екологічного прокурора Луізи Яковлєвої, наразі судами задоволено 51 позов щодо повернення до власності держави та територіальних громад 187 га земель водного фонду загальною вартістю 55, 1 млн грн.

Зокрема, задоволено позов Дніпровської екологічної прокуратури про повернення державі земельної ділянки площею 70 га вартістю майже 40 млн грн, розташованої у Бориспільському районі Київської області вздовж захисної дамби Канівського водосховища.

Завдяки обґрунтованій позиції Київського міжрайонного екологічного прокурора суд прийняв рішення про повернення територіальній громаді міста Києва земельної ділянки, розташованої на Трухановому острові вартістю майже 7 млн грн. Також до бюджету стягнуто заборгованість з орендної плати за землю у розмірі 1 млн грн.

На Херсонщині за позовом прокуратури припинено незаконну оренду земельної ділянки водного об'єкту – «Республіканська балка», а це - близько 70 га узбережжя Каховського водосховища.

В свою чергу на Полтавщині, суд задовольнив вимоги Кременчуцького міжрайонного екологічного прокурор про незаконність внесення змін Кременчуцькою міською радою до Генерального плану міста щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею майже 10 га з ландшафтно-рекреаційної зони загальноміського значення на зону котеджної забудови.

Також, Вищим господарським судом України задоволено позов Запорізького міжрайонного екологічного прокурора щодо стягнення з ПАТ «Запорізький абразивний комбінат» збитків за порушення умов договору оренди земельної ділянки у сумі понад 2 млн грн.

Загалом, протягом року Дніпровська екологічна прокуратура та підпорядковані їй міжрайонні прокуратури, здійснюючи представницькі повноваження у сфері земельних відносин, забезпечили скасування незаконних рішень щодо відчуження чи надання в оренду земель водного фонду вдвічі більше ніж у минулому році.

Прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури
Не нравится: 0, нравится: 3.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 29 ноября 2013   ::  Посмотрели: 1425  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода