Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщину возвращается бартер?
Бюджетная кредиторская задолженность будет ликвидирована путем выдачи финансовых казначейских векселей

На Херсонщину возвращается бартер?

Об этом заявил Первый заместитель Министра аграрной политики и продовольствия Украины Ивана Бисюка во время селекторного совещания по вопросам подготовки и проведения комплекса уборочных работ, сева озимых культур под урожай 2014 года и организации работы по реструктуризации бюджетной кредиторской задолженности путем выдачи финансовых казначейских векселей.

Участие в селекторном совещании принял заместитель председателя облгосадминистрации Михаил Мельник, который отметил, что в области продолжается сбор сельскохозяйственных культур. Так, на 24 сентября 2013 года собрано зерновых культур, включая кукурузу, 1245,6 тыс. тонн, овощных – 989,3 тыс. тонн, бахчевых – 372,5 тыс. тонн, плодово-ягодных – 55,1 тыс. тонн.

Под урожай 2014 года планируется посеять озимых зерновых всего – 619 тыс. га, из них озимой пшеницы – 532,2 тыс. га, озимого ячменя – 83,7 тыс. га, ржи – 3,1 тыс. га, озимого рапса – 51, 2 тыс. га.

Кроме того, проводится работа по подготовке почвы. А именно, зяби на 2014 год подготовлено 353,8 тыс. га (47%), а глубокая вспашка проведена на площади 29 тыс. га (71%).
Техническая готовность тракторов составляет 99%, почвообрабатывающей техники – 98% и сеялок – 99%.

Кроме того, Михаил Мельник обратил внимание заместителя Министра на отсутствие финансового ресурса на едином казначейском счете, в результате чего по состоянию на 1 января 2013 года в области образовалась кредиторская задолженность в размере 68,618 млн грн.

В частности, задолженность была обнаружена по таким программам – «Государственная поддержка отрасли животноводства» (5,138 млн грн), «Государственная поддержка развития хмелеводства, закладки молодых садов, виноградников и ягодников и надзор за ними» (17,15 млн грн) и «Государственная поддержка мероприятий в агропромышленном комплексе» (14,3 млн грн).

Поэтому Иван Бисюк поручил организовать работу по реструктуризации бюджетной кредиторской задолженности путем выдачи финансовых казначейских векселей.

По мнению народного депутата Украины Игоря Мирошниченко (фракция ВО Свобода) это очередное правительственное «пакращєння».

Як розповів націоналіст, на нинішньому засіданні уряду затверджено рішення, за яким різницю в тарифах за теплову енергію компенсуватимуть векселями. "Затверджене рішення свідчить про те, що грошей у державі немає, і ми стрімко рухаємося до загальнонаціональної кризи – вексельна система розрахунків зайвий раз це доводить. Встановлені тарифи на теплову енергію сьогодні нижчі собівартости послуг, тому першими вексельні "блага" на собі відчують постачальники тепла, від нормальної роботи яких залежать мільйони українців, адже з тепло постачальниками тепер розраховуватимуться "папірцями" замість реальних грошей, що ставить під загрозу стабільну роботу цілої галузі. Як наслідок, мільйони українців можуть опинитися в заручниках у власників обленерго й залишитися без тепла в оселях", – зазначив Ігор Мірошниченко.

Свободівець також повідомив, що на засіданні уряд також відхилив постанову "Про затвердження порядку звільнення від оподаткування на додану вартість операцій зі створення, постачання, просування, реставрації і розповсюдження національного культурного продукту". "Відтак усі поціновувачі українського мистецтва будуть змушені і надалі купувати квитки в театри і кіно із 20-відсотковою націнкою. Фактично це і є податок на наш національний продукт! Чинній владі "регіоналів" нецікаве просування української культури та фінансовий стан громадян, які змушені переплачувати за квитки. Хоча, як відомо, в усьому світі податок на додану вартість на національний культурний продукт відсутній. Тому це рішення є абсолютно українофобським", – наголосив депутат-свободівець.

Кульмінацією засідання Кабміну, за словами націоналіста, стало відхилення рішення "Про затвердження Порядку проведення моніторингу стану навколишнього природного середовища підприємствами, установами та організаціями, діяльність яких призводить або може призвести до погіршення його стану, та положення про загальнодержавну екологічну автоматизовану інформаційно-аналітичну систему проведення моніторингу стану навколишнього природного середовища та забезпечення доступу до екологічної інформації".

"Якби це рішення було ухвалено, постраждали би олігархи, зокрема Рінат Ахмєтов, бо його холдинг ДТЕК є одним із найбільших забруднювачів навколишнього середовища. Олігарх втрачав би на штрафах близько 2 млрд. доларів щорічно, окрім цього, довелося б іще витратитися на очисні споруди. Уряд усіляко зволікає із затвердженням цього рішення, оскільки не хоче, аби суспільство володіло інформацією про дійсний стан навколишнього середовища, і найголовніше – аби олігарх не втратив надприбутків", – заявив Ігор Мірошниченко.
Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 сентября 2013   ::  Посмотрели: 1817  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП