Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині розпочалася реалізація нового проекту
24 вересня 2013 року на базі центру діагностики Херсонської обласної клінічної лікарні відбулась прес-конференція присвячена початку реалізації проекту «Оптимізація медичної допомоги ВІЛ-позитивним особам міста Херсона та Херсонської області».

Який буде впроваджено за допомогою програми “Skype” (телемедицина). Участь у заході взяли Віктор Короленко, директор Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА, Катерина Дергачева, представник Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» в Херсонській області, Світлана Межерицька, начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради, Дегтяренко Марія, директор благодійного фонду «Баварський дім, Одеса», Карл Вальтер, радник благодійного фонду «Баварський дім, Одеса», Ярослав Зятюк головний лікар обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Як розповів Карл Вальтер, реалізація даного проекту включає в себе створення «Гарячої лінії», «Мобільної служби», «Телемедицини» та підвищення кваліфікації 400 лікарів, 400 медичних сестер міста Херсона та Херсонської області. Забезпечення необхідним обладнанням для «Телемедицини» - за кошти спонсорів “DIE JONANNITER” (Германія). Загальна вартість проекту складає близько 200 тис. євро.

«Ми сподіваємось, що за допомогою телемедицини підвищиться доступність кваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги ВІЛ-інфікованим хворим нашої області та працюючи в тісній співпраці ми зможемо досягти тих певних результатів на які ми сподіваємось» - зазначив Віктор Короленко.

З моменту реалізації проекту в м. Херсоні розпочала свою роботу «Гаряча лінія» з питань ВІЛ/СНІДу. За період реалізації аналогічного проекту в м. Одесі отримали консультацію з різних питань, стосовно ВІЛ- інфекції та лікування близько 15 тис. осіб.

В рамках створення «Телемедицини» на прес-конференції представники проекту вручили необхідне оснащення, а саме ноутбуки та камери 19 лікарням районів області, 3-ом лікарням м. Херсона та Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА.

Довідка: Аналогічний проект з 15 листопада 2008 року реалізується Благодійним Фондом «Баварський дім, Одеса» в місті Одесі та Одеській області, враховуючи отриманий досвід розпочинається реалізація проекту в Херсонській області.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 сентября 2013   ::  Посмотрели: 1827  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода