Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Як «Комфі» продає свої товари у кредит? Повчальна історія
"Комфі" нагло дурить людей, сподіваючись на їх довіру до продавців-консультантів та бренду магазину! Про це пише на власній сторінці в соцмережі facebook користувач Олександр Ложичев. Текст:

Тепер як кажуть все по полицям. Така схема обману діє при продажі товару в кредит. Людина купляє ноутбук який коштує 2599. Але, є велика АЛЕ!
Покупцю, як в нас люблять казати "втюхують" невідомо що на суму в 6390 гривень і 88 копійок, що буде показано на фото:

Як «Комфі» продає свої товари у кредит? Повчальна історія
Як «Комфі» продає свої товари у кредит? Повчальна історія

На фото ми бачимо:

1.Ноутбук Lenovo... за одну одиницю ціна 2599 з пдв. так згодні ми його і хотіли.

2. IT сервіс до ПК Microsoft OEM Windows 7 Basic який коштує 999 гривень.так штука важлива і по ціні явно ліцензія без якої ноут працювати не будить.

А ось далі вже цікавіше.

3. Страховка НС -Страховка від втрати роботи і щось ще там. яке коштує 974.88 гривень . що це???а якщо людина не працює???а де пдв??

4. ІТ сервіс до ПК Налаштування Ноутбука аб. ціна 799 гривень. а це що таке??? наскільки мені відомо налаштування в нас було в другому пункті, встановлення Віндовс це і є налаштування.

5.Коробкове ПЗ Касперский ...... антівірус який коштує 499 гривень. так він так і коштує.

6. ДЗ Comfy додатковий захист..... ціна 421 гривня і знову без пдв. знову якийсь незрозумілий захист знов невідомо від чого і від кого,знову витягання грошей з клієнтів (покупців).

7.ПЗ ПК Comfy План захисту ПК з ціною 98 гривень. Капець,то не забагато захисту??? То мабуть повинен бути такій захищений ноутбук від всього,кращий ніж в Пентагоні!)))

Ну і на останок самі малі втрати)))

8.Бонус Comfy картка Активація яка коштує 1 гривню. Ну нічого собі бонус при переплати за один ноутбук в два з половини рази!!!!

Такий Рахунок-фактура люди отримують коли їм потрібен товар в кредит в магазині Комфі,хоча мабуть і не тільки в цьому магазині.То не була би проблема якщо людина сама то замовила,а не тоді коли вона хоче взяти товар в нашому випадку ноутбук і їй рахують все що завгодно аби кинути на гроші.

Так сталося і сьогодні з однією дівчиною яка захотіла купити таку річ,але щось її спонукало проконсультуватися у небайдужих людей перш ніж на неї накинули зашморг на шию у вигляді кредиту.

Хотілося б побажати всім бути уважними і не потрапляти на гачки обману!
Не нравится: 4, нравится: 86.


 Комментариев: 11  ::  Дата: 30 сентября 2013   ::  Посмотрели: 7487  

Комментарий написал(a) ОлегD. Опубликованно: 30 сентября 2013 11:24 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Ну прям под дулом пистолета ее заставляли все это купить... Продавец может спросить, а вам то и то нужно? Вы говорите да, а потом оказывается, что это все кучу денег стоит. Но вас никто не заставляет все покупать. Кредит дает банк, а не Комфи, поэтому выбирать банк с норм. условиями можете вы сами и если вам продавец предлагает какую-то страховку или дополнительную гарантию - шлите его подальше, 1 год гарантии у вас есть обязательный.

Комментарий написал(a) Роман123. Опубликованно: 30 сентября 2013 14:15 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Я поражаюсь как комфи продает то что уже входит в стоимость товара!!!! ОЕМ лицензия на виндовс идет встроенная и намертво привязана к материнской плате именно этого компа! Производитель вкладывает стоимость ОЕМ лицензии в стоимость ноута, да и эта оборутка комфи явно противоречит официальным лицензионным условиям майкрософта!!!

Комментарий написал(a) Анна. Опубликованно: 30 сентября 2013 14:45 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
да ладно, прямо сенсация! во всех магазинах так, допгарантию предлагают, даже впихивают))с этого продавцы зарплату получают. но насильно никто не делает. надо головой думать, когда совершаешь крупные покупки. естественно, все хотят заработать! и ничего криминального нет в предложении дополнительного обслуживания. автор сообщения какой-то или через чур наивный, или просто хотел комфи очернить. поверьте, этот магазин ничем не хуже эльдорадо или фокстрота

Комментарий написал(a) гість. Опубликованно: 30 сентября 2013 15:47 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Так,начебто нічого такого немає поганого додаткових послугах.Але коли їх пропонують,а ні просто додають до чеку!

А нормально те коли я купляю телефон,мені кажуть що там немає операційної системи Android і мені треба за неї заплатити 300 гривень.

Комментарий написал(a) гость. Опубликованно: 30 сентября 2013 16:07 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Как говорится: без комментариев…..
В декабре прошлого года в Фокстроте брали в кредит нетбук для дочери и сыну для работы маленький ноутбук (Самсунг), установили программное обеспеч на нетбук за 386 грн, дали 3 года гарантии и бесплатной переустановки, что кстати весьма пригодилось, уже дважды нетбук был в ремонте (проблема была в технике) и дважды мне бесплатно все переустанавливали. Касперск купила за 325 ( или 425) грн в коробке с лицензией на два компа, сама все установила. Ни каких страховок, налаштувань… и прочих ань.
разводят вас

Комментарий написал(a) Виталий. Опубликованно: 1 октября 2013 08:56 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Я думал уже нет, таких недалеких людей, которые компьютерную технику покупают в этих маркетах. Да любой мелкий копьютерный магазин сделает вам цену красивее, без всяких переплат. И в кредит сейчас купить не проблема везде.

Комментарий написал(a) Кочубей. Опубликованно: 1 октября 2013 13:47 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Народ отучился думать. Из народа сделали голимое шоп-быдло.
КАКОЙ НОРМАЛЬНЫЙ купит ноут с установленной осью???!!!
КАКОЙ НОРМАЛЬНЫЙ купит ноут и любой другой гаджет у херсонских барыг???!!!
Да в том же Киеве ты купишь дешевле и у тебя еще останется на билет туда-обратно, погулять по столице и еще домой пару сотен привезешь!!!
А за другие более дешевые пути я уже молчу!
Но у нашего народа, к сожалению, ГОВНА ГОРЯТ!!! Этим и пользуются разные комфи, алло и прочее торговое жлобье!
А потому ищите виноватого прежде всего в самих себе!

Розничная цена Lenovo IdeaPad G580G (без оси) с подобными характеристиками в одном их киевских офисов - 1532.59 грн
Дальше считайте сами

Комментарий написал(a) Mrs Isa Anita. Опубликованно: 15 января 2016 23:43 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --


Ви шукаєте фінансову допомогу? Вам потрібен терміновий кредит, щоб оплатити рахунки або борги? незалежно від кредиту, може бути, ви повинні зв'язатися з нами сьогодні електронною поштою: anitaloanfirm1@live.com

Комментарий написал(a) Андрій. Опубликованно: 15 марта 2016 23:59 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Добрий день один, мене звати Андрій і мені потрібно, щоб ви знали, що я знайшов новий кредитор, який я можу довіряти. я був шахрайським двічі, але я вирішив дати йому суд. я застосував, і мені сказали процедури. я отримав свій кредит протягом 24 годин. вам потрібен кредит ??? потім зв'язатися з ними по електронній пошті:richardsoncliffordloaninvestment@hotmail.co.uk

Комментарий написал(a) Марк Відаль. Опубликованно: 1 мая 2016 13:14 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Я приватний кредитор, видають кредит для фізичних і юридичних осіб за ставкою 2%. Ви були відхилені так багато банків? Ви потрібні кошти, щоб побудувати свій бізнес? Ви потрібні кошти, щоб розширити свій бізнес? Або вам потрібен персональний кредит? Мій кредит коливається від особистого бізнес-кредит. Мій процентна ставка дуже доступним і наш процес кредит дуже швидко, як добре. Я дійсно хочу, щоб всі ваші фінансові проблеми пішли, як тільки можливо. За додатковою інформацією звертайтеся:
Кредитор: пан Марк Відаль.
Кредитор Електронна пошта: Vitalloansaccreditation@gmail.com

Комментарий написал(a) Моритц. Опубликованно: 24 января 2017 17:57 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Dear Sir / Madam,

Я пан Пол Морітц авторитетної, законною і акредитованим гроші кредитор. Я в борг гроші приватним особам і співпрацювати органів, які потребують фінансової допомоги. Чи є у вас поганий кредит або ви маєте потребу в грошах, щоб оплатити рахунки? вам потрібен кредит або фінансування за будь-якої причини я хочу використовувати цю середу повідомити Вам, що я надати надійну допомогу бенефіціару, як я буду радий запропонувати Вам кредит за низькою відсотковою ставкою Do. Платних послуг включають в себе:
рефінансувати
Inventor кредити
авто кредит
консолідація заборгованості
Бізнес-кредити
особисті кредити
Будь ласка, напишіть назад, якщо ви зацікавлені, на яких вам відповідь буде відправлений поштою Заявка на отримання кредиту для заповнення. (Без соціального забезпечення і немає кредитної перевірки, 100% не гарантовано) Я з нетерпінням чекаю дозволу мені бути корисними для вас. Ви можете зв'язатися з нами по електронній пошті: paulhelpfund@yahoo.com

Спасибі, як я з нетерпінням чекаю дозволу, щоб я послуг вам ...
Г-н Пол Морітц
Електронна пошта: paulhelpfund@yahoo.comДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2017 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"