Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



Як «Комфі» продає свої товари у кредит? Повчальна історія
"Комфі" нагло дурить людей, сподіваючись на їх довіру до продавців-консультантів та бренду магазину! Про це пише на власній сторінці в соцмережі facebook користувач Олександр Ложичев. Текст:

Тепер як кажуть все по полицям. Така схема обману діє при продажі товару в кредит. Людина купляє ноутбук який коштує 2599. Але, є велика АЛЕ!
Покупцю, як в нас люблять казати "втюхують" невідомо що на суму в 6390 гривень і 88 копійок, що буде показано на фото:

Як «Комфі» продає свої товари у кредит? Повчальна історія
Як «Комфі» продає свої товари у кредит? Повчальна історія

На фото ми бачимо:

1.Ноутбук Lenovo... за одну одиницю ціна 2599 з пдв. так згодні ми його і хотіли.

2. IT сервіс до ПК Microsoft OEM Windows 7 Basic який коштує 999 гривень.так штука важлива і по ціні явно ліцензія без якої ноут працювати не будить.

А ось далі вже цікавіше.

3. Страховка НС -Страховка від втрати роботи і щось ще там. яке коштує 974.88 гривень . що це???а якщо людина не працює???а де пдв??

4. ІТ сервіс до ПК Налаштування Ноутбука аб. ціна 799 гривень. а це що таке??? наскільки мені відомо налаштування в нас було в другому пункті, встановлення Віндовс це і є налаштування.

5.Коробкове ПЗ Касперский ...... антівірус який коштує 499 гривень. так він так і коштує.

6. ДЗ Comfy додатковий захист..... ціна 421 гривня і знову без пдв. знову якийсь незрозумілий захист знов невідомо від чого і від кого,знову витягання грошей з клієнтів (покупців).

7.ПЗ ПК Comfy План захисту ПК з ціною 98 гривень. Капець,то не забагато захисту??? То мабуть повинен бути такій захищений ноутбук від всього,кращий ніж в Пентагоні!)))

Ну і на останок самі малі втрати)))

8.Бонус Comfy картка Активація яка коштує 1 гривню. Ну нічого собі бонус при переплати за один ноутбук в два з половини рази!!!!

Такий Рахунок-фактура люди отримують коли їм потрібен товар в кредит в магазині Комфі,хоча мабуть і не тільки в цьому магазині.То не була би проблема якщо людина сама то замовила,а не тоді коли вона хоче взяти товар в нашому випадку ноутбук і їй рахують все що завгодно аби кинути на гроші.

Так сталося і сьогодні з однією дівчиною яка захотіла купити таку річ,але щось її спонукало проконсультуватися у небайдужих людей перш ніж на неї накинули зашморг на шию у вигляді кредиту.

Хотілося б побажати всім бути уважними і не потрапляти на гачки обману!




Не нравится: 4, нравится: 86.


 Комментариев: 11  ::  Дата: 30 сентября 2013   ::  Посмотрели: 7163  





Комментарий написал(a) ОлегD. Опубликованно: 30 сентября 2013 11:24 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Ну прям под дулом пистолета ее заставляли все это купить... Продавец может спросить, а вам то и то нужно? Вы говорите да, а потом оказывается, что это все кучу денег стоит. Но вас никто не заставляет все покупать. Кредит дает банк, а не Комфи, поэтому выбирать банк с норм. условиями можете вы сами и если вам продавец предлагает какую-то страховку или дополнительную гарантию - шлите его подальше, 1 год гарантии у вас есть обязательный.

Комментарий написал(a) Роман123. Опубликованно: 30 сентября 2013 14:15 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Я поражаюсь как комфи продает то что уже входит в стоимость товара!!!! ОЕМ лицензия на виндовс идет встроенная и намертво привязана к материнской плате именно этого компа! Производитель вкладывает стоимость ОЕМ лицензии в стоимость ноута, да и эта оборутка комфи явно противоречит официальным лицензионным условиям майкрософта!!!

Комментарий написал(a) Анна. Опубликованно: 30 сентября 2013 14:45 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
да ладно, прямо сенсация! во всех магазинах так, допгарантию предлагают, даже впихивают))с этого продавцы зарплату получают. но насильно никто не делает. надо головой думать, когда совершаешь крупные покупки. естественно, все хотят заработать! и ничего криминального нет в предложении дополнительного обслуживания. автор сообщения какой-то или через чур наивный, или просто хотел комфи очернить. поверьте, этот магазин ничем не хуже эльдорадо или фокстрота

Комментарий написал(a) гість. Опубликованно: 30 сентября 2013 15:47 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Так,начебто нічого такого немає поганого додаткових послугах.Але коли їх пропонують,а ні просто додають до чеку!

А нормально те коли я купляю телефон,мені кажуть що там немає операційної системи Android і мені треба за неї заплатити 300 гривень.

Комментарий написал(a) гость. Опубликованно: 30 сентября 2013 16:07 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Как говорится: без комментариев…..
В декабре прошлого года в Фокстроте брали в кредит нетбук для дочери и сыну для работы маленький ноутбук (Самсунг), установили программное обеспеч на нетбук за 386 грн, дали 3 года гарантии и бесплатной переустановки, что кстати весьма пригодилось, уже дважды нетбук был в ремонте (проблема была в технике) и дважды мне бесплатно все переустанавливали. Касперск купила за 325 ( или 425) грн в коробке с лицензией на два компа, сама все установила. Ни каких страховок, налаштувань… и прочих ань.
разводят вас

Комментарий написал(a) Виталий. Опубликованно: 1 октября 2013 08:56 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Я думал уже нет, таких недалеких людей, которые компьютерную технику покупают в этих маркетах. Да любой мелкий копьютерный магазин сделает вам цену красивее, без всяких переплат. И в кредит сейчас купить не проблема везде.

Комментарий написал(a) Кочубей. Опубликованно: 1 октября 2013 13:47 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Народ отучился думать. Из народа сделали голимое шоп-быдло.
КАКОЙ НОРМАЛЬНЫЙ купит ноут с установленной осью???!!!
КАКОЙ НОРМАЛЬНЫЙ купит ноут и любой другой гаджет у херсонских барыг???!!!
Да в том же Киеве ты купишь дешевле и у тебя еще останется на билет туда-обратно, погулять по столице и еще домой пару сотен привезешь!!!
А за другие более дешевые пути я уже молчу!
Но у нашего народа, к сожалению, ГОВНА ГОРЯТ!!! Этим и пользуются разные комфи, алло и прочее торговое жлобье!
А потому ищите виноватого прежде всего в самих себе!

Розничная цена Lenovo IdeaPad G580G (без оси) с подобными характеристиками в одном их киевских офисов - 1532.59 грн
Дальше считайте сами

Комментарий написал(a) Mrs Isa Anita. Опубликованно: 15 января 2016 23:43 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --


Ви шукаєте фінансову допомогу? Вам потрібен терміновий кредит, щоб оплатити рахунки або борги? незалежно від кредиту, може бути, ви повинні зв'язатися з нами сьогодні електронною поштою: anitaloanfirm1@live.com

Комментарий написал(a) Андрій. Опубликованно: 15 марта 2016 23:59 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Добрий день один, мене звати Андрій і мені потрібно, щоб ви знали, що я знайшов новий кредитор, який я можу довіряти. я був шахрайським двічі, але я вирішив дати йому суд. я застосував, і мені сказали процедури. я отримав свій кредит протягом 24 годин. вам потрібен кредит ??? потім зв'язатися з ними по електронній пошті:richardsoncliffordloaninvestment@hotmail.co.uk

Комментарий написал(a) Марк Відаль. Опубликованно: 1 мая 2016 13:14 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Я приватний кредитор, видають кредит для фізичних і юридичних осіб за ставкою 2%. Ви були відхилені так багато банків? Ви потрібні кошти, щоб побудувати свій бізнес? Ви потрібні кошти, щоб розширити свій бізнес? Або вам потрібен персональний кредит? Мій кредит коливається від особистого бізнес-кредит. Мій процентна ставка дуже доступним і наш процес кредит дуже швидко, як добре. Я дійсно хочу, щоб всі ваші фінансові проблеми пішли, як тільки можливо. За додатковою інформацією звертайтеся:
Кредитор: пан Марк Відаль.
Кредитор Електронна пошта: Vitalloansaccreditation@gmail.com

Комментарий написал(a) Моритц. Опубликованно: 24 января 2017 17:57 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0