Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ГО «Добро»: В Херсоні рейдери знущаються з держави
30 липня 2013 року представники ГО "Солідарність" повідомили нам про рейдерство на Сенявіна , 39 у місті Херсоні та попросили приїхати зафіксувати факт злочину.

Го "Добро" з правозахисниками цієї організації в дружніх відносинах і це справа честі допомагати один одному, якщо хтось сміє порушувати Право Людини , члена громадської організації.

Коли ми приїхали на місце захоплення території п/п Старостенка Олега Івановича, то побачили зачинені ворота та заблокований в'їзд на територію.

ГО «Добро»: В Херсоні рейдери знущаються з держави

Відразу почули від молодих людей (на одному з них сорочка в клітинку) , що ми не маємо права знімати їх на відео:Молодий чоловік, який відмовився говорити на камеру, Шадманов Бахтіяр та назвався представником Гусака Вячеслава Георгійовича, котрий прислав цих людей (ще п'ятеро всередині) ,фактично очолював захоплення території:

ГО «Добро»: В Херсоні рейдери знущаються з держави

Так як побитий власник Старостенко О. І. зачинився на своїй території , всередині свого кабінету , щоб не дозволити забрати правоустановлююючі документи на ведення бізнесу та його Свідоцтва на право власності, то нам вдалося збоку обійти територію і через віконце поспілкуватися з ним. Далі мовою оригіналу:На фото видно сліди побиття:


ГО «Добро»: В Херсоні рейдери знущаються з держави

Зі слів Старостенко О. І. виходить, що людина , яка стоїть за цим всім беззаконням, Сорокунський Сергій Миколайович, депутат обласної ради від партії Регіонів.

Мабуть, не варто депутатам ТАК вчиняти з одним із виборців, у якого є друзі, родичі та знайомі, які теж потенційні виборці. Аджеце так негативно відіб'ється на рейтингу партії і лідер партії буде явно незадоволений цим беззаконням.

Потім ми викликали швидку допомогу , яка приїхала дуже швидко, але 15 хвилин медики змушені були чекати, так як Бахтіяр Шадманов з кимось зізвонювався і накінець-то получив дозвіл пропустити на територію медиків.

ГО «Добро»: В Херсоні рейдери знущаються з держави
ГО «Добро»: В Херсоні рейдери знущаються з держави


Питання відкрите і ключове: хто дав право знущатися з держави Україна, принижуючи людей та забираючи бізнес у людини БЕЗ РІШЕННЯ СУДУ?

Може вже в Україні депутати облради відмінили суди і ми чогось не знаємо ?

ГО Добро
Не нравится: 15, нравится: 16.


 Комментариев: 8  ::  Дата: 30 июля 2013   ::  Посмотрели: 3542  

Комментарий написал(a) Странный. Опубликованно: 30 июля 2013 17:20 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --

Бахтіяр Шадманов - ещё Мухтар, Эльбрус и т. д.

Степанян и Мктрян распоряжаются в исполкоме городской собственностью

Кто на нашей земле командует?

Молодцы !!!!!

Комментарий написал(a) студент. Опубликованно: 31 июля 2013 08:46 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Не знамо,что там произошло и кто прав ,но " БАХТИЯР" это очень плохо.Звери должны жить в лесу или в зоопарке,в клетке под охраной.В другом случае они нам будут создавать потенциальную угрозу.Их надо охолащивать что бы не размножались.

Комментарий написал(a) bob. Опубликованно: 31 июля 2013 13:22 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
бандиты! какая там ваша земля? не говори ГОП пока не перепрыгнешь!

Незаконно захваченная территория, да и еще с нанесением телесных повреждений законному владельцу! вы манголо-татарское нашествие!!!!!!!!
А НАС РАТЬ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

посмотрел я эти фото...побои просто жесть!
а фото этих уродов я сохранил на будущее что бы наши внуки посмотрели на них!

Комментарий написал(a) Фемида. Опубликованно: 1 августа 2013 15:22 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Может, Олег Иванович Старостенко расскажет, как Он (бедненький, несчастненький старичок) получил эту базу? Вернее - купил? 50 рублей - целое состояние........

Долго расматривал фото и нашел только фото одного урода - за решеткой.
Но внукам сохранять не буду.....

Комментарий написал(a) Альберт. Опубликованно: 1 августа 2013 17:27 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Фемида,
Фемида,

НЕ СЧИТАЙ ЧУЖИЕ ДЕНЬГИ!!!

Это клевета!
мой дедушка, Старостенко Олег Иванович никогда никого не обманывал, он честный и порядочный человек, он помог восстановить Храм.
Сходите в церковь и исповедайтесь.

Комментарий написал(a) Саша. Опубликованно: 2 августа 2013 22:50 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
собаки лают караван идёт..
никто за своих ничего плохо не скажет.и конечно все продажные журналисты защищают тех кто платит! по поводу ввидео и фото фиксации никто не обратил внимания что запрещенно публикобать на всеобщее обозрение и пользование без согласия лиц которых снимали что авторы и сделали! ( стаття 152 цивільного кодексу україни) другая статья за необоснованые обвинение наговоры( стаття 125) ! а подтверждения всему выше написаному нет не на видео не на фото ( на которых видно абсолютно адекватных спокойных людей) кроми как пустой болтовни ничем не подтвержденной!

Комментарий написал(a) адвокат. Опубликованно: 2 августа 2013 23:02 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Фемида, фемида это маральные уроды шо старостенко што его оооочень жидный адвокат. они потеряли уже бизнес и еще заплатят за брехню на камеру.


Комментарий написал(a) человек. Опубликованно: 3 августа 2013 00:55 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
а вы докажите что не правда.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)