Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Наталія Возаловська: Органи виконавчої влади продовжують практику тотальних перевірок органів місцевого самоврядування
До Асоціації сільських, селищних рад територіальних громад Херсонської області звернувся селищний голова Архангельської сільської ради Високопільського району Херсонської області Володимир Іванович Гриньок з проханням про підтримку та ознайомлення сільських, селищних голів з його листом до редакції газети «Новий день».

В цьому листі він озвучує гостре питання перешкоджання роботі органів місцевого самоврядування з боку державних органів казначейства. Так, наразі заблоковані рахунки місцевих рад, хоча на них є кошти, під які були взяті зобов`язання, що наносить значні збитки територіальним громадам і місцевим бюджетам.

Ця ситуація викликає обурення у всіх постраждалих сільських рад, але відкрито про це заявляють одиниці. Колеги вже назвали Архангельського сільського голову таким собі «камікадзе».

Щотижня влада звітує про величезні надходження до бюджетів всіх рівнів. То де діваються ці гроші? Чому органи місцевого самоврядування не можуть користуватися своїми ж коштами, адже вони зібрані людьми на спеціальні рахунки на виконання певних проектів, або власні надходження місцевих бюджетів, які аж ніяк не можна вважати державними? Проти кого цей бойкот?

Якщо українська «казна» порожня, то треба мати сміливість це визнати перед українським народом. Але ми бачимо, як розбазарюються кошти на створення комфорту для владної еліти всіх рівнів та на те, де можна отримати відкат.

Органи виконавчої влади продовжують практику тотальних перевірок органів місцевого самоврядування. Для цього залучаються прокуратура, контрольно-ревізійні відділи і управління, УБОЗи та інші.

Продовжуються відкриті погрози «незговірливим» керівникам органів місцевого самоврядування, а інколи застосовуються брудні методи з підкинутими і недоведеними хабарами, звільнення голів за рішенням судів за недіючими законами.

Тому будь-які дії зі сторони контролюючих органів чи влади проти Архангельського сільського голови Володимира Івановича Гринька Асоціація сільських, селищних рад територіальних громад Херсонської області буде вважати помстою за відкриту позицію.

Голова Асоціації сільських, селищних рад територіальних громад Херсонської області Наталія Возаловська

Лист до редакції газети «Новий день»

Шановний Анатолій Володимировичу!


Просимо журналістського впливу на ситуацію, яка склалася з оплатою в Державному казначействі. Ще в вересні минулого року почалися затримки з платежами, які повністю оплатились тільки з початком нового бюджетного року. Але нові платежі вже цього року знову почали затримуватись і на сьогодні практично паралізована робота органів місцевого самоврядування.

З квітня поточного року в районному відділенні Держказначейства іде практика платежів з великим запізненням, або зовсім не оплачуються послуги, придбання, інші платежі. Причому офіційних відмов не надходить, а коли отримується команда згори до оплати, вимагають замінити платіжне доручення на сьогоднішню дату.

Через це вже за обслуговування газопроводів ПАТ «Херсонгаз» подає на селищну раду до суду, а «Херсонобленерго» з сьогоднішнього дня відключило від освітлення всі установи селищної ради, а це адмінбудівля, Будинок культури, ясла-садок, вуличне освітлення та водозабезпечення селища!

А підключать, коли за підключення селищна рада заплатить зайво витрачені не зі своєї вини кошти. А казначейство знову оплатить не зразу і будемо чекати невідомо чого. Обуренню немає меж. Про які придбання, ремонти, будівництва може йти мова?! Яке покращення?

Зараз іде активне обговорення президентської ініціативи про концепцію реформ місцевого самоврядування. Звучить на тлі всього, що відбувається, як насмішка. Хочеться сказати можновладцям: «Не руйнуйте хоч те, що зробили до вас.

З такою політикою ви і в підметки «попєрєднікам» не годитеся!» Порядні політики йдуть в таких випадках у відставку і немає в цьому нічого нового. Але ми маємо справу, мабуть, не з такими політиками.

З повагою селищний голова Гриньок В.І.
Не нравится: 0, нравится: 8.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 июля 2013   ::  Посмотрели: 2199  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП