Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Прокуратура вимагає забезпечити вільний доступ громадян до херсонського пляжу «Лілея»
Херсонською міжрайонною екологічною прокуратурою встановлено факт неналежного виконання посадовими особами органу місцевого самоврядування обов’язків щодо охорони та використання земель водного фонду в межах адміністративної території Херсонської міської ради, зокрема при використанні земель водного фонду на яких розміщено міський пляж «Лілея».

Так, керівництвом ТОВ СОК «Лілея» в порушення вимог водного законодавства щодо загального водокористування та вільного доступу до р. Дніпро територію громадського пляжу огороджено суцільним парканом.

Водночас, жодних заходів щодо усунення цих перешкод Херсонською міською радою, як власником земельної ділянки, не вживаються.

Зокрема, посадовими особами міськради порушуються вимоги земельного законодавства України щодо охорони та розпорядження землями міської громади та не використовуються надані їм повноваження в цій галузі, а саме: не забезпечено здійснення самоврядного контролю у цій сфері, у тому числі шляхом проведення перевірок даної території громадського пляжу, а також подання позову до суду про усунення товариством перешкод у праві користуванням даною земельною ділянкою водного фонду.

За результатами перевірки прокуратурою внесено подання на адресу в.о. міського голови про усунення виявлених порушень законодавства з вимогою вжити відповідних заходів у тому числі цивільно-правових щодо забезпечення вільного доступу громадян до пляжу «Лілея».

Прес-служба Херсонської міжрайонної екологічної прокуратури

Не нравится: 0, нравится: 2.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 31 мая 2013   ::  Посмотрели: 2024  

Комментарий написал(a) АлександрЮрьевич. Опубликованно: 1 июня 2013 09:43 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Та до одного места, Тышкевич усё порешает...Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода