Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Прокуратура: У парку імені Леніна, протягом п'яти років незаконно розміщується дитячий розважальний автопарк
Днями у прокуратурі міста відбулась міжвідомча нарада керівників органів прокуратури міста, органів контролю та місцевого самоврядування, на якій обговорено стан додержання законодавства про охорону праці, забезпечення безпечної життєдіяльності населення, профілактики травматизму виробничого та невиробничого характеру.

Прокуратура: У парку імені Леніна, протягом п'яти років незаконно розміщується дитячий розважальний автопарк

Прокурор міста Віктор Чаус нараду розпочав зі слів, що організація роботи, стан законності та взаємодії між органами контролю, місцевого самоврядування та роботодавцями на даному напрямку є незадовільним і потребує вжиття невідкладних заходів.

Так, упродовж 2012 року за результатами розслідувань 56 нещасних випадків визнано пов'язаними з виробництвом, унаслідок яких постраждало 59 осіб, з них 2 - смертельно. У поточному році 18 нещасних випадків визнано пов'язаними з виробництвом, унаслідок яких постраждало 18 осіб, з них 2 працівника загинуло,, Викликає занепокоєння у прокурора міста і поширення професійних захворювань на підприємствах.

Найпоширенішими причинами нещасних випадків є невиконання посадових обов'язків та інструкцій з охорони праці, порушення правил безпеки руху, особиста необережність потерпілого, незадовільний технічний стан засобів виробництва, що свідчить про неналежну організацію охорони праці на підприємствах, установах і організаціях міста та необхідність посилення державного нагляду та контролю в цій сфері.

Певною мірою цьому сприяла недосконала діяльність міських органів державного контролю, зокрема Держсанепідемслужби та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, відсутність належної взаємодії з органами місцевого самоврядування.

«Не допрацювали всі!Бути при владі і бути безвідповідальним - це дві несумісні речі» наголошував у своєму виступі Віктор Чаус.

Викликає занепокоєння у прокурора і стан невиробничого травматизму на території міста.

За повідомленнями лікувальних закладів протягом 2012 року сталось понад 10 тис. нещасних випадків, у яких травмувались мешканці міста. Водночас належний облік нещасних випадків не здійснюється, заходи щодо усунення причин подібних випадків не розробляються та не впроваджуються,
Прокуратурою міста звернуто увагу на потенційно небезпечні фактори, які сприяють невиробничому травматизму у місті, зокрема відсутність належного контролю за експлуатацією атракціонної техніки.

Поза увагою органів місцевого самоврядування залишається експлуатація дитячих надувних атракціонів, їх розміщення носить неконтрольований характер без оформлення в установленому порядку права користування земельними ділянками, на яких вони розташовані, перевірки якості виробів і організація їх експлуатації ніким не здійснюються.

Про те, що на території міста розміщені потенційно небезпечні об'єкти, балансоутримувачів яких не визначено (дитячі ігрові та спортивні майданчики), - добре знають відповідні органи контролю та керівники місцевого самоврядування, але механізм контролю, який би у рамках закону забезпечував належний технічний огляд та безпечну експлуатацію, до цього часу місцевою владою не розроблений.

Як з'ясувалася, у херсонському парку імені Леніна, вже протягом п'яти років без дозвільних документів, а значить незаконно, розміщується дитячий розважальний автопарк, тож про яке безпечне дозвілля може йти мова?

Хотів прокурор міста Віктор Чаус, почути і пропозиції від учасників наради, яким чином уникнути трагічних наслідків у сфері використання газу у побуті. Адже протягом 2010-2013 років у місті сталося 5 нещасних випадків невиробничого характеру, пов'язаних з використанням заборонених бездимохідних водонагрівачів, в яких постраждало 9 осіб, у тому числі 5 - зі смертельними наслідками. Причинами аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті, здебільшого є тривале використання самовільно встановлених заборонених газових приладів особами, що не пройшли інструктаж.

Голова правління ПАТ «Херсонгаз» зізнався, що вперше про ці проблеми заговорили без хованок, і все завдяки прокуратурі міста, тому сподівається що у подальшому відповідні органи будуть працювати злагоджено, попереджаючи надзвичайні ситуації.

Тому для того, аби не вийшло так як у відомій байці про лебедя, щуку і рака, з метою удосконалення взаємодії органів місцевого самоврядування, виконавчої влади при організації діяльності у сфері охорони праці, попередження виробничого та невиробничого травматизму, на міжвідомчій нараді було розроблено низку заходів, спрямованих на покращення стану життєдіяльності населення, профілактики травматизму виробничого та невиробничого характеру. Мета цих заходів висока - збереження людських життів.
Не нравится: 1, нравится: 11.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 мая 2013   ::  Посмотрели: 1759  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ