Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Укрморрічінспекція: Проведено комплексну планову перевірку ТОВ СП «Нібулон»
З 16 по 18 квітня поточного року комісією Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті на виконання відповідного наказу Укрморрічінспекції від 26.03.2013 № 118 проведено комплексну планову перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю Сільськогосподарське підприємство «Нібулон» щодо стану забезпечення безпеки судноплавства та оцінки ефективності функціонування його системи управління безпекою судноплавства (СУБ).

Комісія дійшла висновку про відповідність СУБ «Нібулона» та його суден вимогам Міжнародного кодексу з управління безпечною експлуатацією суден і попередженням забруднення, що підтверджено відповідними документами. За результатами зазначеної перевірки складено відповідний акт.

Але під час роботи комісією зроблено декілька зауважень, які частково усунуто, а інші недоліки і порушення запропоновано виправити у плановому порядку, про що оперативно поінформувати Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті.
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 29 апреля 2013   ::  Посмотрели: 1984  

Комментарий написал(a) студент. Опубликованно: 29 апреля 2013 08:29 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А как же,можно было и не печатать эту новость.Это все равно,что у младшего януковича проверили водительские права и они оказались в порядке...Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода