Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



Шановні херсонці!
Нагадуємо вам, що з початку 2010 року відділ субсидій розпочав прийом документів для призначення субсидії на придбання скрапленого газу та твердого палива. Субсидія призначається на рік, надається готівкою.

Детальну інформацію про умови призначення субсидії готівкою можна отримати у пунктах прийому документів та у громадській приймальні.

Студенти, які мешкають у студентських гуртожитках, мають право звертатися за призначенням субсидії. Державна житлова субсидія призначається у випадку, коли 20(15) відсотків середньомісячного сукупного доходу студента не перевищують вартості ліжко-місця по гуртожитку, в якому тимчасово зареєстрований студент.

Пенсіонери, яким збільшили пенсії, можуть звертатися за субсидією, оскільки субсидія призначається, виходячи із середньомісячного доходу за шість місяців перед зверненням, тобто враховуючи місяці, в яких ваша пенсія була значно нижче. Наприклад, для призначення субсидії з лютого 2010 року середньомісячний дохід буде нараховуватись, враховуючи пенсію із серпня 2009 року по січень 2010 року.

Якщо ви отримуєте субсидію, то ніякі зміни у тарифах не відзначаться на вашому бюджеті. У разі цих змін відділ субсидій самостійно проводить доплату організаціям, що надають послуги.

Враховуючи складне матеріальне становище окремих груп громадян, коли їх матеріальні умови не відповідають стандартним вимогам для оформлення субсидій, спеціально створена комісія розглядає кожний з таких випадків для подальшого призначення субсидій.

В Херсоні працюють всі пункти прийому, які максимально наближені до місця проживання громадян:

- Суворовський р-н – пл. Свободи,1; вул. Р.Люксембург, 7;

- Комсомольський р-н – вул. Лавреньова,7, вул. Р.Люксембург, 7, вул. Патона, 4-а;

- Дніпровський р-н – вул. Перекопська, 166.

У відділі працює громадська приймальня (вул. Р.Люксембург, 7, каб. 4 тел. 26-19-38 ), де ви можете отримати необхідні консультації.





Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 27 января 2010   ::  Посмотрели: 1546  





Комментарий написал(a) Anton. Опубликованно: 28 января 2010 13:57 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Почитайте, что в России пишут об умственных способностях одного из кандидатов в Президенты. Никакой политики. Особое внимание на Эпиграф к статье.
http://www.lenta.ru/articles/2010/01/21/yanuk/
Россияне первыми будут над нами смеяться, и уже смеются. Голосовавшим за Тигипко, просьба хорошо подумать, ведь вы умеете думать.
А по этой ссылке читайте о принципах работы «донецкой команды» в «недонецких регионах» при получении полной власти. А ведь губернаторов назначает Президент
http://rama.com.ua/AMS+article.storyid+219.htm



Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

Подробнее



Катерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

Подробнее



Олександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее




Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП





Информер

Погода