Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Державна податкова адміністрація України звертається до платників ПДВ
Державна податкова адміністрація України у зв'язку із надходженням численних запитів від платників податків надає роз'яснення стосовно визначення останнього дня для погашення податкових зобов'язань з податку на додану вартість за грудень 2009 року.

Відповідно до підпункту 5.3.3 пункту 5.3 статті 5 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" якщо останній день зазначених у цьому пункті строків припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем кожного з таких строків вважається наступний за вихідним або святковим робочий операційний (банківський) день.

У зв'язку із Постановою Кабінету Міністрів України "Про перенесення робочих днів у 2010 році" та враховуючи те, що 30 січня 2010 року не визначено як робочий день банківської системи, то останній день для погашення податкових зобов'язань з податку на додану вартість за грудень 2009 року оголошено 1 лютого 2010 року.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 27 января 2010   ::  Посмотрели: 1675  

Комментарий написал(a) Антон. Опубликованно: 28 января 2010 13:54 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Почитайте, что в России пишут об умственных способностях одного из кандидатов в Президенты. Никакой политики. Особое внимание на Эпиграф к статье.
http://www.lenta.ru/articles/2010/01/21/yanuk/
Россияне первыми будут над нами смеяться, и уже смеются. Голосовавшим за Тигипко, просьба хорошо подумать, ведь вы умеете думать.
А по этой ссылке читайте о принципах работы «донецкой команды» в «недонецких регионах» при получении полной власти. А ведь губернаторов назначает Президент
http://rama.com.ua/AMS+article.storyid+219.htmДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода