Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Звернення Товариства Червоного Хреста до херсонцiв
Шановні мешканці Херсонщини!

Внаслідок руйнівного землетрусу 12 січня 2010 року в Гаїті загинули десятки тисяч людей. Крім того, через відсутність продовольства, води, антисанітарію ситуація досягла межі стихійного лиха.

Обласна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до всіх небайдужих до людського горя з проханням надати посильну допомогу коштами жертвам стихійного лиха в цій невеличкій центральноамериканській державі.

Пожертви через Товариство Червоного Хреста України терміново будуть передані Товариству Червоного Хреста Гаїті для надання невідкладної допомоги постраждалим.

Кошти можна направляти на спеціальний розрахунковий рахунок обласної організації Товариства Червоного Хреста України, відкритий на випадок надзвичайних ситуацій:

26009869937423 МФО 328016 в Укрсоцбанку м.Херсона, код 02940368.

Вказати призначення платежу: "Для допомоги жертвам землетрусу" або "Пожертви".

Кошти можна також передати особисто через обласну організацію Товариства Червоного Хреста України за адресою: м.Херсон, вул.Московська, 30 (тел. 49-30-51, 26-60-02), а також через районні та міські організації Товариства Червоного Хреста України за місцем проживання.

Президія обласної організації
Товариства Червоного Хреста України
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 27 января 2010   ::  Посмотрели: 1879  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют