Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В мерії рахують, що: досвід і знання дозволяють вирішувати, навіть, найскладніші завдання
На початку прес-конференції щодо сесійних питань міський голова прокоментував ситуацію, пов’язану з відсутністю державного бюджету на 2010 рік та непроведенням органами Державного казначейства операцій з коштами міського бюджету.

«Як правило, на початку року ми мали змогу приймати важливе для громади рішення – затверджувати міський бюджет на поточний рік», - зазначив Володимир Сальдо.

«Цьогорічна ситуація, що склалася у державі, не просто ускладнює цей процес. Через неприйняття державного бюджету, за показниками якого формуються місцеві бюджети, та відсутність чітких перспектив щодо розгляду Верховною Радою найближчим часом головного фінансового документа країни, місцеві бюджети, і міський бюджет Херсона у тому числі, не розглядається. На сьогодні, навіть, відсутні прогнози, коли держава, а значить і місто, матимуть бюджет.

Найближчий термін, коли ми зможемо розглядати міський бюджет, - кінець березня, початок квітня. Це найоптимістичніший прогноз. Тобто І квартал, а, можливо, і перше півріччя ми житимемо за тимчасовим бюджетом, що значно ускладнює вирішення багатьох питань, у тому числі і пов’язаних із забезпеченням функціонування міського господарства в ускладнених погодних умовах».

За словами міського голови, для ліквідації наслідків снігових заметів з 16 по 22 грудня 2009 року використовувались кошти резервного фонду міського бюджету в сумі 409 тис. грн. Належне фінансування відповідних робіт у 2010 році ускладнюється відсутністю бюджету.

«Головне можна сказати чітко», - наголосив Володимир Сальдо, - «з усіма проблемами, які виникають, ми справляємось. Місто живе в нормальному режимі. Не зважаючи на зношеність мереж комунікацій: водопроводу, каналізації, газопостачання та, найголовніше, теплопостачання, життєзабезпечення міста в цей зимовий період проходить більш благополучно, ніж у попередні чотири зими. Кількість аварій на мережах водопроводу при таких холодах не лише не збільшилася, а, навіть, скоротилася до 5-7 аварій на день (раніше дрібних і середніх аварій могло бути до 20 на день).

Налагоджена чітка взаємодія з технічними службами "Херсонобленерго", що теж мають велику кількість проблем: перевантаження мереж, аварії на трасах, на устаткуванні.

Проте, досвід і знання, накопичені фахівцями в забезпеченні життєдіяльності міста, дозволяють у спокійному режимі вирішувати, навіть, найскладніші завдання.

Херсон проводить опалювальний сезон, який можна вважати цього року найважчим за останні десять років, значно краще, ніж інші міста України».
Як повідомив міський голова, затримку в забезпеченні життєдіяльності міста спричиняє також незадовільний стан проведення органами Державного казначейства України операцій з коштами міського бюджету.

«Вчора я направив листи Прем’єр-Міністру, в.о. Міністра фінансів України та голові облдержадміністрації про необхідність терміново втрутитися у вирішення проблем з проведенням платежів», - зазначив він.

На 1 січня 2010 року заборгованість органів Держказначейства перед міським бюджетом складала 1,5 млн.грн. Це кошти, які можливо було використати на придбання обладнання, капітальний та поточний ремонт установ освіти і охорони здоров’я, реконструкцію доріг.

За станом на 25 січня ця штучно створена кредиторська заборгованість перед міським бюджетом збільшилася майже 0,5 млн.грн. Невеликими частинами почали проводитися платежі по захищених статтях – заробітній платі, харчуванню хворих, що знаходяться у стаціонарах, харчуванню школярів та вихованців дошкільних навчальних закладів, розрахунки бюджетними установами за енергоносії та комунальні послуги, фінансування програми «Соціальний захист» на виплату місцевих пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

«Це ненормальна ситуація, ненормальний підхід керівництва країни до потреб регіонів», - зазначив Володимир Сальдо. «Проте, я гарантую: за січень заробітна плата бюджетникам буде виплачена в повному обсязі. Ми зробимо все можливе для того, аби городяни якнайменше відчували дискомфорт від цьогорічної зимової негоди. Досвід багато в чому перевищує інші важелі, завдяки яким вирішуються проблеми. Головне – ми знаємо, що робити».
Станом на 26 січня органами Державного казначейства здійснено платежі по погашенню частини заборгованості перед міським бюджетом. Виконано платіжні доручення на суму 315,2 тис.грн., з них по захищених статтях – 312,4 тис.грн, по незахищених – 2,8 тис.грн.

Залишок заборгованості перед міським бюджетом складає 170 тис.грн. На фінансування заробітної плати бюджетникам, харчування хворих, що знаходяться у стаціонарах, харчування школярів та вихованців дошкільних навчальних закладів, розрахунки бюджетними установами за енергоносії та комунальні послуги, фінансування програми «Соціальний захист» на виплату місцевих пільг на оплату житлово-комунальних послуг – 105 тис.грн., штучна заборгованість органів Держказначейства по незахищених статтях залишається у сумі 65 тис.грн.

[
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 27 января 2010   ::  Посмотрели: 1265  

Комментарий написал(a) Anton. Опубликованно: 28 января 2010 13:56 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Почитайте, что в России пишут об умственных способностях одного из кандидатов в Президенты. Никакой политики. Особое внимание на Эпиграф к статье.
http://www.lenta.ru/articles/2010/01/21/yanuk/
Россияне первыми будут над нами смеяться, и уже смеются. Голосовавшим за Тигипко, просьба хорошо подумать, ведь вы умеете думать.
А по этой ссылке читайте о принципах работы «донецкой команды» в «недонецких регионах» при получении полной власти. А ведь губернаторов назначает Президент
http://rama.com.ua/AMS+article.storyid+219.htmДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?