Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Фонд «Захист» влаштує у Херсоні Благодійний Бал
Мабуть, кожен погодиться з тим, що питання забезпечення лікарень донорською кров’ю має загальнонаціональну важливість. Але у зв’язку з недостатнім державним фінансуванням медицини в Україні це питання постає особливо гостро.

Так, у Херсонському Центрі служби крові запаювання (герметизацію) крові та плазми здійснюють вручну, на відміну від таких же Центрів в Україні. І хоча цей спосіб вважається безпечним, максимальну стерильність може гарантувати лише апарат герметичного запаювання крові та плазми під назвою HEMATRON III, кошти на придбання якого у Центрі відсутні.

Голова Фонду громади Херсона «Захист» Лариса Польська на прес-конференції у прес-клубі газети «День» розповіла, як Фонд зайнявся вирішенням цієї проблеми.

За словами Лариси Михайлівни, вартість одного апарату HEMATRON III на сьогодні складає 54 тисячі гривень. Херсонському Центру служби крові для оптимальної роботи потрібно чотири таких пристрої. У планах Фонду — допомогти придбати хоча б два: окремі апарати для плазми та крові.

— Ми виставили проект «Капля крові — капля життя!» на сайті Української біржі благодійності. Зараз іде накопичення коштів на придбання одного пристрою. На жаль, люди не звикли здійснювати пожертви — розповіла Лариса Польська.

Це, на думку Лариси Михайлівни, пов’язано з великою кількістю «благодійних фондів». Нині дуже багато ошуканих людей, які втратили довіру до подібних організацій. На жаль, можливо, через це за місяць існування проекту вдалося зібрати лише близько трьох тисяч гривень із п’ятдесяти чотирьох. Звісно, це капля у морі.

— Ідея була у наступному. Ми вирішили, що потрібно провести такий загальноміський захід, який би допоміг за один вечір зібрати кошти на придбання HEMATRON III, — розповіла Лариса Михайлівна.

Таким заходом у Херсоні виявиться Благодійний Бал, який відбудеться 17 квітня. Фонд планує запросити вагомих людей міста: інтелігенцію, власників та керівників бізнесу, представників міської та обласної влади, усіх бажаючих херсонців.

Мета Фонду: запросивши 150 – 200 осіб, отримати кошти на придбання одного (в ідеалі — двох) HEMATRON III. Необхідна сума буде отримана за надання благодійних квитків гостям Балу та їхні пожертви безпосередньо на самому заході. Вартість одного квитка, розрахованого на пару, — 1000 грн. Еліті Херсона будуть надіслані 400 мотиваційних листів, де надана уся необхідна інформація про Бал.

Усі витрати на організацію та проведення заходу взяли на себе благодійні партнери та члени Фонду. Упродовж місяця за допомогою ЗМІ Херсонщини буде здійснена інформаційна кампанія для поширення відомостей про майбутню подію.

На частину отриманих коштів Фонд планує придбати один HEMATRON III. Залишок пожертв буде покладений на Українську біржу благодійності з поміткою «Пожертви з Благодійного Балу», доки не накопичиться достатня сума, щоб купити ще один апарат.

Фонд за час своєї діяльності звертається до практики проведення балу уже вдруге. Перший захід відбувся у квітні 2007 року. За допомогою балу було зібрано кошти на побудову павільйону-манежу в Обласному будинку дитини. Тож будемо сподіватися, що цьогорічний захід виправдає себе та забезпечить Херсонський центр служби крові хоча б одним апаратом HEMATROM III.

Детальну інформацію щодо проведення Благодійного Балу та придбання квитків можна отримати на сайті Фонду www.zahyst .ks.ua, а також за телефонами 42-39-22; 050-369-71-21
Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 марта 2013   ::  Посмотрели: 2961  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода