Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00














Google+



Херсонці звернулися з відкритим листом до лідерів опозиції
Голова Херсонської організації « Громадське об’єднання « Добро» Валентина Крицак звернулася з відкритим листом до лідерів опозиції Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка, Віталія Кличка. Текст:


Відкрите Звернення до Олега Тягнибока, Арсенія Яценюка, Віталія Кличка


Шановні панове ! Звертаюся до Вас, як до потенційних кандидатів на пост Президента України.

Скоріше за все, кожен з вас підсвідомо не бажає змагатися в передвиборчій гонці з таким політичним конкурентом як Юлія Тимошенко. Інакше важко пояснити Вашу імітацію визволення Тимошенко з тюрми.

Адже ще зовсім недавно ми чули персонально від Олега Тягнибока обіцянку зробити все можливе та на початку своєї депутатської каденції разом з об’єднаною опозицією звільнити Юлію Тимошенко. Чекаємо.

А скільки разів Арсеній Яценюк заявляв про те, що Тимошенко повинна бути на свободі! Чекаємо відповідних дій.

Кому, як не Віталію Кличку розуміти, що з Юлією та Юрою розправилися, застосувавши бої без правил.

Тому, станьте панове Лицарями Честі, Мужності та Відваги і визвольте своїх політичних партнерів, а інструменти необхідні для цього у вас є – Ви стали депутатами ВР, а тому легко можете внести відповідні законопроекти та закріпити їх прийняття закликом до зібрання народу під ВР.

Не сумнівайтеся, люди зберуться, адже розуміють, що оцінку політику дають виборці, а не суд і не можна за це позбавити людину на сім років права просто вільно жити.

Кожен з нас несе персональну відповідальність за те, що коїться навколо і що дозволили розправитися з Тимошенко, Луценко, Павличенко і ще десятками невинних людей.

Соллюцій писав: « В єднанні і мале зростає, а в розбраті і велике розпадається»

Саме тому закликаю Вас зробити все можливе і неможливе для звільнення Тимошенко та Луценко та інших політв’язнів і тоді матимете моральне право балотуватися на пост Президента України.

Ми хочемо побачити нарешті дії , а не тільки обіцянки. Зараз саме час діяти!

З повагою, голова Херсонської організації « Громадське об’єднання « Добро» Валентина Крицак




Не нравится: 1, нравится: 16.


 Комментариев: 8  ::  Дата: 10 января 2013   ::  Посмотрели: 1827  





Комментарий написал(a) Глеб Жеглов. Опубликованно: 10 января 2013 14:43 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Вор-р-р должен сидеть в тюрьме!

Комментарий написал(a) Леонид. Опубликованно: 10 января 2013 15:17 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Даже если это во-р-р-овка!

Комментарий написал(a) Валентина Крицак. Опубликованно: 10 января 2013 15:19 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
За 20 років молодої України ще ніхто стільки не вкрав, як з а останні 3 роки. Народ зубожів, а злодії та хабарники процвітають. То правильно написала людина без справжнього імені (Глеб Жеглов), лише з маленькою поправкою - не злодій, а злодії мають сидіти в тюрмі. А на рахунок пані Тимошенко Юлії Володимирівни, то нічого не "нарили" армія "ищеек" на рахунок крадіжок, тому вимушені були хоч за що- небудь садити за грати, а саме : висока ціна на газ при підписанні договору. Хто заважає вже три роки знизити ціну, особливо після здачі в аренду землі за безцінь в Криму по Харківських угодах?

Комментарий написал(a) ворон. Опубликованно: 11 января 2013 08:40 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Валентина Крицак, сходите к офтальмологу! К КОМУ Вы обратились? Первый - технический проект ПР. Остальные - самое натуральное политическое БАРАХЛО и частно-собственническое ЖЛОБЬЕ!!! О Яценюке итак всем известно. А по поводу Кличко - прогуляйтесь в Крым. Операции с землей данного "боксера" Вас просто умилят.
Ну, а если офталмолог не поможет, тогда, к сожалению, Вам к психиатру. И как можно быстрее! Может еще не поздно ...

Комментарий написал(a) Валентина Крицак. Опубликованно: 11 января 2013 10:58 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Пане Ворон, я нещодавно ( в грудні) проходила медогляд і офтальмолог та невропатолог підписали, що здорова, тому не переймайтеся сильно моїм здоров'ям, але на разі - дякую.
Тепер по суті. Зрозуміло, що лідери партій , до яких я звернулася не ідеальні, бо ідеальний лише Бог.Але за них проголосувало багато виборців і вони, ставши депутатами ВР, зобов'язані виконати волю своїх виборців, бо саме за служіння своїм виборцям одержують чималі зарплати.
Якщо вони не зуміють цього зробити, то прийдеться організуватися простим людям. Я буду готова, а Ви будете готові на дієві кроки, окрім критиканства та образ?

Комментарий написал(a) ворон. Опубликованно: 11 января 2013 13:24 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Цитата: Валентина Крицак
Але за них проголосувало багато виборців

Валентина, иногда мнение большинства не есть показатель правильности выбора. Особенно это касается больного украинского общества, доводящего своим дебильным моя_хата_с_ крайним отношением к происходящему!
С каждым годом ситуация усугубляется все больше и больше, доходя до маразма. Какой смысл обращаться к оппозиции и уж тем более к власти, если они и сами еще не решили ЧТО ДЕЛАТЬ за все это время!? У них четко проглядывается только одно стремление - спасти свой карман за счет таких, как мы.
А по поводу критики и оскорблений ? ... Валя, мои скромные пожелания в ваш адрес - писк на молекулярном уровне в сравнении с тем КАК оскорбила свой народ эта паскудная власть! То что она делает со своим народом - есть ничто иное как плохо прикрытый геноцид, творящийся, между прочим, с услужливой идиотской позиции украинской оппозиции!

Комментарий написал(a) poma. Опубликованно: 11 января 2013 17:32 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0