Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Пам’ятка для членів ДВК: рішенням ДВК зміни до уточненого списку виборців не приймаються!!!!
"Політична Херсонщина" друкує"Пам’ятку" для членів дільничної виборчої комісії щодо включення осіб до уточненого списку виборців", яка була розроблена експертами виборчого права Всеукраїнської громадської організації КВУ.

Впершу чергу, шановні колеги, пам'ятайте - Ви є колегіальним органом, тому рішення комісія приймає виключно на засіданні (для повноважності потрібен кворум дві третини від складу комісії) та голосуванням (загнальна норма - більшість від складу комісії, а 17 січня - більшість від присутніх членів комісії).
Далі текст:

Відповідно до п.2 ч.1 статті 27 Закону України «Про вибори Президента України» до повноважень дільничної виборчої комісії зокрема належить у випадках, передбачених цим Законом, внесення до списку виборців змін. Оскільки передбачені законодавцем випадки стосуються лише ч. 8 ст. 35 (внесення змін щодо неточностей та технічних описок) і інших випадків не передбачено, то до повноважень дільничних виборчих комісій включення до списку виборців не належить.

Також щодо можливості включення до списку виборців дільничною виборчою комісією в під час голосування, як це вказано в останньому абзаці п. 7.6 Постанови ЦВК від 12 грудня 2009 р. № 475, тобто що скарга громадян щодо допущених при складанні списку виборців неправильностей повинна розглядатися без перерви в голосуванні.

Дана норма порушує ч. 8 ст. 28 даного закону яка передбачає, що дільнична виборча комісія зобов'язана розглянути на своєму засіданні звернення, які надійшли до неї в день виборів чи в день повторного голосування, невідкладно після закінчення голосування. І закон не передбачає жодної можливості коли такі скарги мають бути розглянуті раніше ніж закінчення голосування на дільниці.

Також щодо ч. 8 і 9 ст. 28 даного закону присутність на засіданнях осіб не зазначених в даних пунктах не дозволяється. А отже провести засідання без перерви в голосуванні означає провести його з порушенням вимог закону.

А оскільки всі свої рішення ДВК повинна приймати на засіданні і відповідно до вимог закону – то рішення в день голосування щодо скарг громадян на допущені при складанні списку виборців неправильності неможливо прийняти, лише після закінчення голосування.

А також відповідно до ч. 3 статті 35 при внесенні змін до уточненого списку виборців на підставах, зазначених у частині другій цієї статті (рішення суду, рішення овк, відповідно до частини 6 ст. 32, повідомлення органу ведення Державного реєстра щодо усунення кратного включення, рішення ДВК), - цитуємо норму Закону - "рішення дільничною виборчою комісією не приймається!"!!
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 января 2010   ::  Посмотрели: 3480  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода