Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+До уваги землекористувачів та землевласників!
На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2000 № 783 “Про проведення індексації грошової оцінки земель”, Управління Держкомзему у місті Херсоні Херсонської області повідомляє наступне.

Оскільки коефіцієнт індексації, який розраховано з середньорічного індексу інфляції за 2009 рік за даними Державного комітету статистики України становив 115,9 %, відповідно до Порядку проведення індексації грошової оцінки земель, затвердженого вищевказаною постановою КМУ, нормативну грошову оцінку земель станом на 01.01.2010 за 2009 рік необхідно індексувати на коефіцієнт індексації 1,059.

Для забезпечення справляння земельного податку та орендної плати за землю у 2010 році грошова оцінка сільськогосподарських угідь, яка проведена станом на 01.07.95, підлягає індексації станом на 01.01.2010 на коефіцієнт 3,2.

З питання отримання витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, розташованих на території Херсонської міської ради, та для отримання консультацій з питань оформлення права користування землею, приватизації земельних ділянок, з питань продажу земельних ділянок

несільськогосподарського призначення звертайтеся до Управління Держкомзему у місті Херсоні Херсонської області (пр. Ушакова, 37, Єдиний офіс, вхід в буд. виконкому з вул. Декабристів)

- щопонеділка, з 13 до 16;
- щочетверга, з 9 до 12.

Тетяна Федяніна, заступник начальника Управління Держкомзему у місті Херсоні Херсонської області
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 января 2010   ::  Посмотрели: 1872  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют