Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонський обласний благодійний фонд "Захист" розпочав реалізацію проекту "Розвиток громадянського суспільства"
Херсонський обласний благодійний фонд "Захист" 20 грудня 2009 року розпочав реалізацію проекту "Розвиток громадянського суспільства", який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії (Партнером Проекту є БФ "Творчий центр "Каунтерпарт").

За проектом "Активізація участі територіальних громад у захисті прав дітей", який реалізовуватиметься у період до 20 серпня 2010 року, буде здійснено інформаційно-просвітницьку кампанію в Херсонській області щодо просування принципів та положень Конвенції ООН про права дитини. Також буде створено веб-сайт "Захист прав дітей" та виготовлені інформаційні матеріали для підтримки діяльності із захисту прав дітей. У ході п'яти "круглих столів" в районах Херсонщини за участю представників державного та недержавного сектору будуть обговорені та схвалені механізми координації в просуванні прав дітей на місцевому рівні.

Мета проекту - активізація діяльності територіальних громад Херсонщини із захисту прав дітей шляхом покращення обізнаності широкої громадськості щодо питань правового захисту дітей, дотримання положень Конвенції ООН про права дитини.

У 2009 році виповнилося 20 років з часу ухвалення Конвенції ООН про права дитини. Україна, долучившись до цієї Конференції, здійснює чимало кроків щодо просування її положень в суспільне життя. Проте питання захисту прав дітей залишаються непріоритетними в порядку денному суспільства та держави.
Така ситуація пов'язана із недостатньою поінформованістю або однобічною поінформованістю передусім тих, хто безпосередньо повинен діяти в інтересах дітей (соціальні працівники, вчителі і вихователі, керівники територіальних громад, місцеві організації громад). Дефіцитом залишаються якісні, адаптовані до конкретної місцевості, інформаційні матеріали щодо положення Конвенції ООН про права дитини, важливості дотримання прав дітей.

Тож цільовими групами проекту є працівники соціальної сфери в сільській місцевості: вчителі, соціальні працівники територіальних громад (центрів соціальних служб і т.д.), активісти місцевих організацій громадянського суспільства, працівники служб у справах дітей, але передусім - діти Херсонської області.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 января 2010   ::  Посмотрели: 2090  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют