Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонского свободовца "приглашали поговорить" в СБУ
25 июля 2012 заместителю председателя Херсонской областной организации ВО "Свобода" по вопросам молодежной политики Виталию Урбанскому позвонил представитель Службы безопасности Украины в Херсонской области, сообщает прес-служба ВО "Свобода".

Работник СБУ приглашал свободовца прийти в СБУ "для разговора". "Приглашение" он мотивировал тем, что якобы член ВО Свобода имеет какое-то отношение к чрезвычайному происшествию, которое произошло той ночью в поселке Октябрьское (МИС). Однако Виталий наотрез отказался приходить в СБУ, пока ему не пришлют повестку.

На следующий день тот же работник спецслужбы опять звонил и, не представившись, переспрашивал, все же не решил ли свободовец прийти на "беседу".

Виталий Урбанский заявил, что придет к ним, но при одном условии - если ему официально вручат повестку на допрос в СБУ. На этот раз представитель СБУ прибегнул к хитрости, заявив, что у него "есть информация, которая будет интересна Виталию". Услышав очередной отказ, эсбэушник положил трубку.

"Такі "запрошення на бесіди" є нічим іншим, як тиском на мирних громадян. Замість того, щоб ловити злочинців-високопосодовців, які щодня мільйонами крадуть гроші з державного бюджету, силові структури самі стають на бік цих злочинців, виконуючи накази щодо тиску на опозиціонерів. Змінити такий стан речей можна лише за допомогою люстрації, котру у своїй "Програмі захисту українців" декларує Всеукраїнське об'єднання "Свобода", а саме усунути від влади агентуру КГБ та держслужбовців, які працювали на керівних посадах в КПСС, оприлюднити списки агентів КҐБ СССР, які перебували або перебувають на державній службі в Україні та інших суспільно значущих посадах" – заявив у коментарі в. о. голови Херсонської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Євген Матковський.
Не нравится: 0, нравится: 6.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 28 июля 2012   ::  Посмотрели: 2181  

Комментарий написал(a) Сухарка. Опубликованно: 28 июля 2012 11:28 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Так сходил бы, а потом нам всем и рассказал бы про что спрашивали. А то прям героический поступок совершил - ГОРДО ОТКАЗАЛ САТРАПАМ ))))

Комментарий написал(a) Зритель. Опубликованно: 28 июля 2012 17:53 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Похоже, товарищ просто набивает себе цену))) Типа, он такой важный, что на него даже спецслужбы давить пытаются... Думаю, хотели бы надавить - надавили бы, а не любезничали)))Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП