Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Внесено зміни до Положення про порядок обчислення та надходження до бюджету податку з реклами
З метою залучення до оподаткування іногородніх підприємств, рекламні конструкції яких установлені на території міста Херсона, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії міської ради з питань торгівлі, сфери послуг, реклами і захисту прав споживачів, міська рада прийняла рішення про внесення змін до Положення про порядок обчислення та надходження до бюджету податку з реклами, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2005 №998 «Про місцеві податки і збори».

Підпункт 3.4 «Порядку обчислення та строки сплати податку» викладено в такій редакції: розрахунки сум із податку з реклами суб’єктами господарської діяльності, що надають послуги стосовно розміщення (встановлення) реклами на території м. Херсона, подаються до Державної податкової інспекції у м. Херсоні за формою, що додається, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця.

Відповідальність за правильність обчислення, своєчасність сплати місцевих податків і зборів до місцевого бюджету покладається на платників податків та на органи, уповноважені справляти ці податки і збори відповідно до чинного законодавства.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 12 января 2010   ::  Посмотрели: 1064  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,