Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Хто накинув око на будинок дитячої творчості?
Мабуть, мало хто знає, що у центрі міста, по вулиці Суворова, розташований Херсонський державний будинок художньої творчості (ХДБХТ), заснований ще у 1945 році, який і сьогодні збирає охочих розвивати свої здібності.

По місту можна на пальцях перерахувати заклади, де діти та дорослі можуть розвивати свої таланти, долучатися до мистецтва. Більшість «старших» товаришів БХТ - Палац культури текстильників, Палац культури суднобудівників, Палац культури річковиків ім. Шмідта, Будинок культури нафтовиків, - вже почили у бозі, а цей, практично останній осередок культурного життя в місті, ще якось живе. Точніше - жив... І на цю державну власність «накинули око» і намагаються її відібрати.

Ще у 2005 році попередній директор закладу продав господарчу споруду з огорожею одному з ТОВ. Тепер у дворі БХТ кілька господарів, і бізнесові структури з виховним закладом не надто прагнуть знайти спільну мову для вирішення будь-яких питань.
З 2006 року БХТ намагається захистити свої права та інтереси у Господарському суді Херсонської області, Запорізькому апеляційному суді, Вищому господарському суді України, який вже скасував рішення Запорізького апеляційного господарського суду та рішення Херсонського суду.

На даний момент у Господарському суді Херсонської області знаходиться чергова справа щодо визнання аукціону по «продажу» клаптику землі та договору купівлі-продажу - недійсними. Працівники БХТ завмерли в очікуванні, що буде, якщо хтось заявить право на землю, на якій побудовано адмінбудівлю?

- Уже пошел 4-й год, как ми обращаемся в суди, прокуратуру, родители пишут в разные инстанции. В 2005 году хозяйственное сооружение с оградой было продано ТОВ «Дисплей плюс», что привело к реализации госимущества без согласия со сторони владельца имущества - Министерства образования и науки Украйни, - розповідає заступник директора будинку культури з навчально-виховної роботи Валентина Петрова.

Заклад існує 64 роки, на сьогоднішній день в ньому знаходять чим зайняти дозвілля 180 дітей, яких могло бути значно більше (на фоні того, що не працюють інші позашкільні заклади комунальної та державної власності, а комерційні далеко не кожному по кишені), та для цього просто не вистачає приміщень, декілька груп та гуртків працюють на базі міських шкіл № 48 і 57.

У працівників БХТ є прагнення змінити ситуацію, але на заваді стоять... (здогадайтеся самі, хто саме, коли мова йде про землю у найцентральнішій частині міста). Якщо суд, «найнепідкупнійший» суд у світі, визнає право теперішніх землевласників, то куди подінуться 11 груп та гуртків художньої самодіяльності, вихованці яких мають значні досягнення, є учасниками всеукраїнських та міжнародних фестивалів і конкурсів?

Завдяки нашій байдужості місто може лишитися ще одного культурного закладу, а діти, завдяки тому, що черговий дядько заробив на них «шматочок грошенят» будуть просто викинуті на вулицю не фігурально, а реально.

«Ми не отдадаим ни сантиметра своей земли, нам нужно развиваться, нам нужна зта территория, позтому мы никому зто здание не продадим и не отдадим!» - констатував директор ХДБДТ Валерій Висовень.

Наразі судова тяганина триває, яким буде чергове рішення і чи залишиться в Херсоні культурно-виховний дитячий центр - покаже час.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 8 января 2010   ::  Посмотрели: 1801  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода