Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ю.Одарченко озвучил свою версию неожиданной замены судьи на процессе Ю. Тимошенко
Народный депутат Украины Ю. Одарченко прокомментировал неожиданную замену председательствующего судьи по делу Юлии Тимошенко:

-З 1 січня 2011 року у судах працює система автоматичного розподілу суддів. Ця система була надзвичайно незручною для нинішньої влади, оскільки не дозволяла обирати для конкретної справи потрібного суддю.

Вже з лютого цього року влада почала поступово ліквідовувати цей прогресивний механізм: спочатку прибравши так звані «протоколи розподілу», за допомогою яких можна було переконатися, що розподіл відбувся неупереджено, потім встановивши чисельні винятки у застосування системи, а на при кінець позбавивши програму ефективного захисту від стороннього втручання.

Але навіть з тим, що залишилося, заміна судді можлива лише в двох випадках: за розпорядження голови суду у випадку, якщо обраний суддя втратив повноваження або має тривалу хворобу, або на підставі ухвали суду про відвід. Будь-яких інших варіантів для заміни просто не існує. Наскільки нам відомо, із суддею Іриною Горб все в порядку, відводів їй ніхто не заявляв. Отже, можемо свідчити про те, що відбулося втручання у систему з метою вибору «потрібного» цій владі судді.

Вочевидь, Ірина Горб виявилася принциповою суддею і Янукович злякався, що вона може винести справедливе рішення. Нам нічого не відомо про нову головуючу Олену Сітайло, крім того, що вона, разом з вісьмома іншими суддями була обрана до складу апеляційного суду 17 березня 2011 року. До цього вона працювала в одному з районних судів міста Києва.

Схоже, що своєю посадою вона зобов язана саме цій владі, тому ми сумніваємося у тому, що вона зможе прийняти неупереджене рішення. Наші спеціалісти розпочнуть роботу із пошуку інформації стосовно цієї судді та обставин її переводу до апеляційного суду для розгляду справи Тимошенко.
Не нравится: 0, нравится: 7.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 30 ноября 2011   ::  Посмотрели: 2725  

Комментарий написал(a) aa. Опубликованно: 30 ноября 2011 17:11 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Такого беспредела как в украине даже в Африке нет !Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода