Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Затверджено Порядок зарахування та використання авансового внеску, отриманого в рахунок оплати ціни земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю покупця цієї ділянки
Відповідне рішення прийнято ХХХІІ сесією міської ради.

Порядком передбачено, що покупці, зацікавлені у придбанні земельних ділянок державної комунальної власності, укладатимуть з управлінням з питань регулювання земельних відносин Херсонської міської ради (далі -управління), яке є уповноваженим органом, договір про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю покупця цієї ділянки, та сплачиватимуть авансовий внесок у розмірі 20 % її вартості, визначеної за нормативом грошовою оцінкою земельної ділянки. Авансовий внесок зараховуватиметься на рахунок, відкритий в управлінні Держказначейства у м. Херсоні, за балансовим рахунком 3422 «Інші кошти, тимчасово віднесені на доходи місцевого бюджету»; із зазначенням у платіжному дорученні реквізитів платника, номеру і дати договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та назви уповноваженого органу, з яким укладено договір.

Наступного робочого дня після зарахування коштів на рахунок 3422 управління Держказначейства у м. Херсоні передаватиме виписку зазначеного рахунка управлінню.

Авансові внески використовиватимуться управлінням для фінансування робіт із проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки.
На конкурентних засадах управління визначатиме суб’єкта оціночної діяльності, що має ліцензію на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, після чого надаватиме управлінню Держказначейства у м.Херсоні довідку про розподіл коштів, що надійшли як авансовий внесок від покупця земельної ділянки на рахунок 3422, із зазначенням суми коштів, які перераховуються на проведення експертної оцінки земельної ділянки, суми залишку авансового внеску після сплати вартості проведення експертної грошової оцінки та коду бюджетної класифікації, а також повних реквізитів отримувача коштів та рахунка, на який перераховуються кошти. На підставі даних довідки управління Держказначейства у м. Херсоні протягом 3-х робочих днів готуватиме розрахункові документи та перераховуватиме кошти за призначенням.

Згідно з Порядком, залишок авансового внеску після сплати вартості проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки на підставі довідки управління перераховується управлінням Держказначейства у м.Херсоні до міського бюджету на рахунок, на якому обліковується надходження від продажу землі.

Після укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки покупець сплачує ціну продажу земельної ділянки (зменшену на суму авансового внеску) на рахунок міського бюджету, відкритий для зарахування коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення.
У разі відмови покупця від укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки, сума авансового внеску не повертається покупцю та зараховується на рахунок міського бюджету.

Рішенням визначено таким, що втратило чинність, Положення про спеціальні кошти управління з питань регулювання земельних відносин Херсонської міської ради та механізм зарахування до бюджету коштів від продажу земельних ділянок, затверджене рішенням міської ради від 18.02.2009 №1050.

Управлінню з питань регулювання земельних відносин доручено здійснювати облік нарахування, надходження та використання авансових внесків у порядку, визначеному чинними нормативно-правовими актами; щомісячно надавати звіт про використання авансових внесків управлінню Держказначейства у м. Херсоні та фінансовому управлінню міської ради.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 декабря 2009   ::  Посмотрели: 8673  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП<