Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Міські служби працюють в режимі оперативного реагування
За дорученням міського голови Володимира Сальдо, з метою забезпечення сталої роботи основних об’єктів теплозабезпечення міста у складних погодних умовах у зв’язку з виходом на Чорне море активного циклону, попередження виникнення надзвичайних ситуацій та оперативного реагування на них затверджено відповідні заходи.

Голові Штабу із координації дій диспетчерських пунктів, створених на території міста, та виконкомів районних у місті рад щодо забезпечення безпеки дорожнього руху на вуличній мережі міста в зимовий період 2009/2010 років Володимиру Пепелю доручено забезпечити сталу роботу цих диспетчерських пунктів.

Керівникам житлових організацій дано завдання провести заходи по недопущенню розморожування систем опалення житлових будинків, забезпечити постійне очищення та посипку піскосумішшю внутридворових територій, організувати цілодобову роботу диспетчерських служб та аварійних груп у цілодобовому режимі.

Управління житлового господарства спільно із ЗАТ «Херсонліфт», ТОВ «Спецсервіс», ТОВ «ХХІ сторіччя – Херсонсервіс», у разі різького зниження температури повітря, для попередження виходу з ладу ліфтового обладнання мають забезпечити припинення роботи ліфтів.

ХМВ УМВС України в Херсонській області спільно з управліннями доріг і транспорту та зв’язку забезпечуватимуть безпечний рух транспорту на автошляхах міста.
Посилять готовніть об’єктів енергетики, які забезпечують життєдіяльність міста, диспетчерських та аварійних служб Херсонські міські електричні мережі, МКП «Херсонтеплоенерго», МКП «Херсонтепломережі», ПП «Херсонтеплогенерація», МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона», ВАТ «Херсонгаз».

З метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій у зв’язку в виходом на Чорне море активного циклону і погіршення погодних умов по м. Херсону, під час засідання перед керівниками теплопостачальних підприємств та житлово-комунальних організацій поставлено завдання підготувати об’єкти до наступаючого похолодання та очікуваних опадів. Заступник міського голови В.Пепель поставив завдання, в першу чергу, організувати цілодобове чергування керівного складу, аварійно-відновлювальних команд, перевірити стан готовності засобів цивільного захисту.

16 грудня з 02.30 години ночі працювали 7 одиниць техніки: 4 піскорозкидача, 2 снігоочищувача, 1 автовантажник – у центрі міста, мікрорайоні Таврійський та ХБК. Зранку долучилася ще одна снігоочищувальна машина.
За повідомленням Херсонського обласного центру з гідрометеорології, 17 грудня очікується сильний сніг, пориви вітру 25 м/с, поступове зниження температури повітря 19 грудня до 8-13 морозу, про це повідомляє офіційний сайт міської ради.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1306  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода