Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні відбулися урочистості з нагоди 20-річчя Народного Руху за перебудову
Сьогодні в будинку музичного училища відбулися урочисті заходи з нагоди 20-річчя Народного Руху за перебудову, громадської організації, яка перша в Україні поставила собі за мету побудову незалежної української держави.

В заходах взяли участь губернатор Херсонщини Борис Сіленков, народний депутат України Юрій Одарченко та інші громадські діячі Херсонщини.

Кореспонденти ХП поспілкувалися з учасником цього зібрання, одним з організаторів Народного Руху за перебудову на Херсонщині, учасником Установчої конференції та першого з’їзду цієї організації Олегом Зайченком.

Саме йому, як безпосередньому учаснику тих подій сьогодні з рук Бориса Сіленкова була вручена щира подяка від Президента України за особистий внесок у боротьбі за незалежність України та відстоюванні ідеалів свободи.

Олег Зайченко так прокоментував цю подію: «Народний Рух за перебудову це єдина політична організація, яка досягла своєї мети. Незалежна Україна відбулася. Дуже символічним є те, що ці урочистості проходять в колишньому будинку політичної освіти КПРС. Це засвідчує, що перемога буде за нами»!

Необхідно зазначити, коли Боріс Сіленков вручив подяку Олегові Зайченко від відповів єдиним реченням: «Служу Україні»!
Не нравится: 1, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 12 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1125  

Комментарий написал(a) АнтиРух. Опубликованно: 20 мая 2011 07:41 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Двадцать лет не могу ни от кого получить вразумительного ответа на вопрос:что нам дал Народный Рух кроме незалежністі.Двадцать лет не могу получить ни от кого ответа на вопрос:что хорошего нашему народу дала незалежність?Хотя бы один неотразимый в своей убедительности пункт!Зато любой из нас мог бы грузить обратную чашку весов тоннами.А давайте по-честному признаем,что опыт украинской государственности оказался неудачным,что он толкнул наш народ в пропасть этнической катастрофы, и что Народный Рух Украины совершил,по-сути самое антинародное деяние в истории украинского народа,и что в результате создания его усилиями государства-фальсификата,украинский этнос по данным украинского демографического института,к концу текущего столетия фактически прекратит существование.
Факты-предметы бесстыдные...

Комментарий написал(a) bolt. Опубликованно: 20 мая 2011 08:57 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 44
ICQ: --
Народний Рух за перебудову це єдина політична організація, яка досягла своєї мети. Незалежна Україна відбулася.

Очень хитро: подстроится по естественное течение политических процессов страны, и выдавать их за свои свои достижения. То, что сегодня называют Нэзалежнистью, случилось бы и без РУХа. Союз трещал по швам, все шло к тому. РУХ оказался в нужном месте и в нужное время. А польза или вред от этой самой, мнимой "независимости" - уже другая тема.

------------------
likenotepad.blogspot.com


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП