Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Виконком міської ради встановив нову вартість харчування для окремих категорій учнів
Про це видання повідомила прес-служба міської ради.

Рішенням виконавчого комітету херсонської міської ради вирішено встановити з 1 січня 2011 р. нову вартість харчування для окремих категорій учнів у загальноосвітніх та спеціальних навчальних закладах міста на 2011 р., без урахування торгівельної націнки суб’єктів підприємницької діяльності.

Так, для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, для дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей з малозабезпечених сімей: віком від 6 до 10 років – 4,15 грн. на одну дитину на день, від 10 років і старших – 4,94 грн. на одну дитину на день.

Для дітей з вадами розумового розвитку спеціальних шкіл №1,2 та для дітей з вадами зору спеціальних класів при загальноосвітньому навчально-виховному комплексі №11: віком від 6 до 10 років – 15.00 грн., від 10 до 13 років – 16,53 грн., від 13 років і старших – 17,92 грн., для учнів 10-11-х класів з вадами зору при НВК «11 – 15,54 грн. на одну дитину на день.

Для дітей Херсонської спеціалізованої школи-садка-інтернату І ступеня №29 для дітей зі зниженим слухом: дошкільного віку – 17,86 грн., від 6 до 10 років – 20,00 грн., від 10 до 13 років – 22,04 грн., від 13 років і старших – 23,90 грн. на одну дитину.

Для учнів 5, 6, 7, 8 класів у кількості 68 чол. допрофільних спортивних класів із футболу Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №47 – 18,15 грн. на одну дитину на день.

Фінансування харчування вищезазначених категорій дітей проводитиметься у межах загальних призначень на 2011 р. по галузі освіти.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 19 января 2011   ::  Посмотрели: 1866  

Комментарий написал(a) мама. Опубликованно: 20 января 2011 12:01 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А то, чем кормят детей в нашей школе разве можно есть? Что можна приготовить на 4,15? Качетво еды оставляет желать лучшего, а депутаты кормят так своих детей?Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода