Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася презентація українських книжок
2 грудня в приміщенні Херсонської обласної наукової універсальної бібліотеки імені Олеся Гончара за ініціативи Херсонського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Молода Просвіта" відбулася презентація нових українських видань Херсонської філії Видавничого центру "Просвіта".

Слід відзначити, що в ці кризові часи, коли Херсонщина залишається областю, де книговидання не передбачено бюджетом регіону, коли йде адміністративний тиск з боку владних структур, тобто практичне виштовхування на маргінал - викидування з власного приміщення правління ХОО НСПУ , дирекція ХФ ВЦ "Просвіта" вдається до неймовірного, залишаючись і надалі привабливим видавництвом на теренах Смаглявої Таврії.

Якщо минулого року різографія видавництва в кількості і якості досягла найбільших результатів, а саме 36 високоякісних книжкових видань побачило світ, то цього року 20 оригінальних видань порадували істинних шанувальників красного письма. Третій випуск молодіжного альманаху "Вишиванка", третій випуск молодіжного збірника інтимної лірики "Молода муза", перші числа літературно-мистецьких альманахів "Три крапки" та "Літературний Херсон", збірки віршів Олега Пустового "На життєвих хвилях" та збірки патріотичних пісень Олега Олексюка "Блокнот" - зявилися на світ, завдяки чинної підтримки управління у справах сім ї, молоді та спорту обласної державної алдміністрації.А історично-мистецький збірник "Мазепа і Херсонщина" отримав підтримку не лише згаданого управління, а і Міжнародні партнери просвітян Херсонщини не стояли осторонь проблеми друку нагально потрібного видання.

Товариство української мови Чикаго (США) та Патріотична група збереження української спадщини ( Канада) долучилися до данного проекту. Ще один проект: Книга памяті жертв голодомору 1932-33 років у Херсонській області - мав підтримку від Фундації імені Івана Багряного( США), Благодійного фонду "Спадщига" (США) та Товариства української мови Чикаго (США). Дирекція видавництва склала шану всім жертводавцям і висловила сподівання на подальшу співпрацю. Ювілейна збірка Експромтів з посмішкрю Миколи Братана, двотомник Миколи Каляки "Літературна лоція Херсонщини", збірки поезій для малят Володимира Середи "У гостях у дідуся і бабусі" та Олега Олексюка "А у нас був Тарас" мають неабиякий попит, тож недаремно просвітяни Таврії вдалися і до видання однойменниїх аудіокниг та до відкриття в мережі ІНТЕРНЕТ не лише сайту "Бібліотечка "Просвіти" Херсонщини" а і порталу "Просвіта" Херсонщини", де з книгами найбільшого попиту українство світу матиме змогу ознайомитися.

Вірші Олега Олексюка, Василя Загороднюка, Вадима Лубчака, Катерини Кривко та Наталії Кудрявченко додали заходу творчої бентеги. Микола Каляка ознайомив присутніх учнів обласного ліцею журналістики, бібліотекарів та літераторів області не лише зі своїм унікальним двохтомним довідником, а і з щорічним літературно-мистецьким альманахом "Елінг", який він особисто упорядковує та редагує.

Додали наснаги і слова творчої молоді, що вони не зупиняться на досягнутому, а будуть працюва та працювати задля розвиткцу літературно-мистецьких традицій краю і утвердження у цім краї родинної української мови.

Олег Олексюк,

голова Херсонського обласного обєднання

Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка Комментариев: 0  ::  Дата: 7 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1875  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода