Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ландшафтному парку в Таврійському мікрорайоні міста бути
Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення, яке підписано міським головою Володимиром Сальдо, про оголошення відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращої концептуальної пропозиції влаштування ландшафтного парку в Таврійському мікрорайоні м. Херсона. Погоджено програму та умови проведення конкурсу. Перед учасниками конкурсу ставиться завдання розробки концептуальної пропозиції проекту влаштування ландшафтного парку в Таврійському мікрорайоні м. Херсона на земельній ділянці, обмеженій просп.200-річчя Херсона, вул.49 Гвардійської Херсонської дивізії, вул. Ворошилова, вул. Покришева, орієнтовною загальною площею 50,0000 га. Межі площі позначені на геодезичній підоснові М 1:2000.

«Це складова коригувань Генерального плану міста. Адже в Таврійському мікрорайоні немає великих зелених зон та зон відпочинку. Тому ми вирішили провести такий конкурс», - зазначив міський голова. «Термін проведення конкурсу – до 13 січня 2010 року. І вже з весни розпочнеться розбивка алей та висадка дерев. Це буде загальноміський парк, найбільший у місті. За підприємствами закріплюватимуться ділянки, якими вони опікуватимуться, як це було при закладці парку ім.Ленінського комсомолу. Будуть висаджуватися 7-8 річні дерева – декоративні рослини – клени, берези, липи. Сподіваюся, що вже через рік у Таврійському буде великий молодий парк».

Організаторами конкурсу є управління містобудування та архітектури міської ради та Херсонська обласна організація Національної спілки архітекторів України.


До участі у конкурсі запрошуються фахівці та авторські колективи фахівців, які офіційно подали організатору конкурсу заяву про намір взяти участь у конкурсі і подали на конкурс проекти, які відповідають його умовам. Конкурс проводиться без обмеження кількості учасників. Учасниками конкурсу не можуть бути члени журі, відповідальний секретар конкурсу, їхні близькі родичі, особи, які готували конкурсну документацію, а також особи, які безпосередньо пов'язані з членами журі виконанням трудових обов'язків.
Умови проведення конкурсу схвалені правлінням Херсонської обласної організації Національної спілки архітекторів України (протокол від 06.05.2009 №12).

У місячний термін після розміщення в ЗМІ оголошення про конкурс учасники повинні надати письмову заявку щодо участі у ньому та одержати в організатора конкурсу конкурсну документацію та вихідні дані для проектування, до яких входять: програма і умови конкурсу; ситуаційна схема у масштабі 1:2000; топоплан із нанесеними інженерними мережами у масштабі 1:500.

Матеріали на конкурс подаються анонімно під девізом у формі чотиризначного числа, що проставляється у верхньому правому кутку на перших сторінках усіх матеріалів проекту, в складі: ситуаційний план М 1:2000; схема генерального плану М 1:500, М 1:1000; фрагменти, деталі, перспектива, макет - на розсуд автора; коротка пояснювальна записка щодо архітектурних рішень із зазначенням орієнтовної вартості; інші матеріали - на розсуд автора; конверт із девізом, у формі чотиризначного числа, який повинен містити інформацію про авторів проекту, номери контактних телефонів, пропозиції щодо розподілу суми можливої премії між членами авторського колективу, завірені їх підписами, ідентифікаційні номери виконавців, розрахункові рахунки колективів виконавців та банківські реквізити; пояснювальна записка (до 10 сторінок формату А-4) щодо архітектурно-містобудівних рішень із зазначенням орієнтовної вартості робіт та їх черговості.

Графічні матеріали подаються на планшетах формату А-1 (вертикального розташування) на твердій основі, кількість яких не обмежена. Розробка ескізного проекту ландшафтного парку має провадитися з урахуванням максимального збереження зелених насаджень на ділянці проектування.

Матеріали подаються у формі: чорно-біла або кольорова графіка генплану, фасадів, розрізів, розгорток, панорамна розгортка з боку магістральних вулиць, схеми планів на планшетах відповідного до масштабу розміру; кількість додаткових планшетів - за бажанням автора. Всі планшети мають бути на твердій основі; макети (з матеріалів на вибір автора). Матеріали, подані з порушенням вимог допускатися до участі в конкурсі не будуть.
У конкурсних матеріалах мають бути висвітлені такі аспекти: визначення оптимального об'ємно-просторового рішення в умовах рельєфу; рішення транспортної та пішохідної схем; влаштування автостоянок згідно з нормами; комплексний благоустрій, озеленення та екологічне оздоровлення території та здійснення протипідтоплювальних заходів; пропозиції щодо інженерного забезпечення території та розташування спортивного центру, автостоянок та парковки для автотранспорту і торговельного містечка для продажу сільськогосподарської продукції і місця розташування культових споруд.

Принципові вимоги, яким мають відповідати конкурсні рішення: органічне включення до ландшафту та сформованого середовища; забезпечення комфортності середовища; яскрава образність, унікальність та оригінальність концептуальних пропозицій; поєднання з концепцією Детального плану території Таврійського мікрорайону району м. Херсона; відповідність меті конкурсу; композиційна узгодженість із ландшафтом, торговельними, спортивними, культовими та іншими будівлями і спорудами, що оточують парк, урахування містобудівного значення місця розташування об'єкта.

Учасник конкурсу має право надати додаткові пропозиції, спрямовані на найбільш ефективну реалізацію концепції влаштування ландшафтного парку.

Термін проведення конкурсу: з 19.11.2009 до 13.01.2010. Підведення підсумків конкурсу: до 27.01.2010.
За результатами конкурсу, журі приймає рішення щодо визначення кращих проектних пропозицій. Для відзначення відібраних пропозицій призначаються шість премій:

- перша - 5000 грн.;
- друга - 2500 грн.;
- третя - 1000 грн.;
- три заохочувальны - по 500 грн. кожна.

Рішення журі є остаточним. У разі рівного розподілу голосів, поданих за проект, голова журі має право вирішального голосу.

Виплата премій авторам премійованих проектів провадиться в місячний термін після підведення підсумків конкурсу.
Переможець конкурсу має переважне право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектно-кошторисної документації, якщо інше не передбачено умовами конкурсу. При цьому між управлінням містобудування та архітектури міської ради і переможцем конкурсу укладається відповідна угода (контракт) у порядку, встановленому законодавством.

Якщо журі після присудження премії не визнало жодного проекту таким, що може бути рекомендований для подальшої реалізації, організатор звільняється від зобов'язань перед переможцем конкурсу щодо замовлення на подальше розроблення проектної документації.

У випадку, якщо окремі рішення в проектах, не відзначених премією, можуть бути виділені журі як самостійні, замовник конкурсу має право залучити авторів цих рішень до подальшої роботи.

Замовник конкурсу може внести зміни до програми та умов конкурсу лише у винятковому порядку і тільки протягом першої третини терміну, встановленого для розроблення конкурсних проектів, із повідомленням про своє рішення всіх учасників конкурсу в тому ж порядку, в якому він був оголошений.

Виставка конкурсних робіт відбудеться в холі адміністративної будівлі міської ради по просп. Ушакова, 37, протягом двох тижнів після завершення терміну подачі конкурсних робіт.

Якщо виникають питання хоча б в одного з учасників щодо програми конкурсу, відповідь розсилається всім зареєстрованим учасникам. Журі не розглядає проектні пропозиції: відправлені або надані після закінчення встановленого терміну; анонімність яких була свідомо порушена; такі, що не відповідають вимогам програми та умовам конкурсу.

Реєстрація учасників конкурсу та видача конкурсної документації проводиться в місячний термін з дня оголошення конкурсу за адресою: просп. Ушакова, 37, 1-й поверх, каб.121, тел.: 26 42 68.
Усі непремійовані конкурсні проекти, а також проекти, відзначені іншими видами заохочень або додатковими преміями, призначеними третіми особами, і проекти з позначкою «Поза конкурсом» підлягають поверненню авторам на їх вимогу протягом місяця з дня закінчення роботи виставки. Після цього терміну організатори конкурсу не несуть відповідальності за зберігання проектів.

Підсумки конкурсу оформляються: протоколом про підсумки конкурсу, який містить оцінку конкурсних проектів та рекомендації щодо їх використання, обґрунтування прийнятого рішення або причин відхилення конкурсних проектів від розгляду, інші міркування журі. Протокол підписується головою та секретарем журі; рішенням журі про розподіл премій та інших видів заохочення. Рішення журі підписується усіма його членами, що брали участь у засіданні.

Зазначені документи передаються замовникові конкурсу в тижневий термін з дня підбиття підсумків.
Згідно з рішенням, головою журі визначено першого заступника міського голови В’ячеслава Яременка, його заступником – начальника управління містобудування та архітектури міської ради, головного архітектора м.Херсона Григорія Ходіна. До складу журі увійшли провідні архітектори міста, депутати міської ради Станіслав Путілов, В’ячеслав Сіганевич та ін.

Управлінню містобудування та архітектури міської ради доручено профінансувати преміювання переможців конкурсу за рахунок коштів цільового фонду міської ради на 2009 рік «Розроблення містобудівної документації, ведення містобудівного кадастру і проведення містобудівних конкурсів». Комментариев: 0  ::  Дата: 1 декабря 2009   ::  Посмотрели: 1311  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее