Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Упорядковані правовідносини між теплопостачальними організаціями та споживачами
Виконком міської ради прийняв рішення про визначення виконавця комунальних послуг із централізованого опалення та гарячого водопостачання. Відповідне рішення підписано міським головою Володимиром Сальдо.

Даний документ впорядковує правовідносин, що виникають між виробниками, виконавцями та споживачами в процесі надання та споживання комунальних послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води і послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, посилює відповідальність виконавців цих послуг перед споживачами.

За міським комунальним підприємством "Херсонтеплоенерго" закріплені будинки в житловому фонді мікрорайонів «Шуменський», «Житлоселище», «Корабел», «ІІ Таврійський», в центрі міста. Відкритим акціонерним товариством «Херсонська ТЕЦ» - в житловому фонді мікрорайонів «І, ІІІ, IV Таврійський», «ХБК», в центрі міста. Приватним підприємством «Херсонтеплогенерація» -в житловому фонді мікрорайону «І Таврійський».

До зони експлуатаційної відповідальності Виконавця (теплопостачального підприємства) належать: вводи гарячого постачання та теплові вводи, а також внутрішньобудинкові транзитні трубопроводи гарячого водопостачання та опалення, до яких неприєднані внутрішньобудинкові мережі. До зони експлуатаційної відповідальності Обслуговуючого підприємства належать: внутрішньобудинкові мережі постачання гарячої води та опалення, за виключенням внутрішньо квартирних мереж гарячого водопостачання та опалення, трубопроводи, прокладені вздовж стін усередині будинку, у техпідвалах і техканалах, а також прилади та пристрої на них, у тому числі запірна арматура, транзитні трубопроводи, до яких без попереднього погодження Виконавця приєднані внутрішньобудинкові мережі.

Межею експлуатаційної відповідальності вважається зовнішній зріз стіни житлового будинку. В окремих випадках межа експлуатаційної відповідальності визначається по певному об’єкту зі складанням акта балансової належності та схеми розташування мереж.

Документом затверджено Положення та форму Типового договору про розмежування зон експлуатаційної відповідальності.

Форма Типового договору про розмежування зон експлуатаційної відповідальності буде опублікована у черговому номері газети «Херсонський вісник». Комментариев: 0  ::  Дата: 27 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1692  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама