Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Місто за тиждень
За матеріалами офіційного сайта Херсонської міської ради.

Розпочала роботу ХХХІІ сесія міської ради. 8 постійних комісій міської ради розглянули проекти рішень, що запропоновані до проекту порядку денного.

Погодила проект порядку денного пленарного засідання Координаційна рада міської ради. До нього внесено 58 питань. 29 з них – за процедурою прискореного розгляду - це питання, що стосуються регулювання земельних відносин.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо, відпрацьовано питання щодо виділення з міського бюджету Наддніпрянській селищній раді додаткових коштів у сумі 215,8 тис. грн. Воно буде винесено на розгляд ХХХІІ сесії міської ради.

Це дозволить вирішити проблеми щодо забезпечення безперебійного функціонування шкіл-садків № 42 та 86 Наддніпрянської селищної ради, а також виплати у повному обсязі заробітну плату їх працівникам.

Відбулося засідання виконкому міської ради.

Опрацьовано інформацію щодо ходу виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2009 р.,погоджено зміни до міського бюджету на 2009 р., погоджено звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців п.р. по доходах – 477 млн.327 тис.400 грн. та видатках – 464 млн.98 тис.600 грн., затверджено відкориговані плани роботи управління доріг міської ради на 2009 рік.

Доповнено титульний список капітального ремонту будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів
сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб на 2009 рік. Згідно з ним зазначеній категорії осіб здійснюється безоплатний капітальний ремонт житла.

Затверджено Порядок залучення пайової участі замовників у створення і розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Херсона. Він застосовується для замовників, які здійснюють будівництво об'єкта містобудування на території міста.

Оголошено відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої концептуальної пропозиції влаштування ландшафтного парку в Таврійському мікрорайоні Херсона.

З метою впорядкування розміщення об’єктів зовнішньої реклами в місті, скасовано 4 дозволи на розміщення зовнішньої реклами.

Організатором конкурсу на міському автобусному маршруті (маршрутах) загального користування та замовником перевезень визначено управління транспорту та зв'язку міської ради. Воно здійснюватиме підготовчі заходи та проведе конкурс з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування №22 «сел. Зеленівка-Бериславське шосе – ХБК».

За результатами розгляду скарг мешканців житлового будинку № 6 по вул. Шенгелія стосовно самовільної прибудови до квартир № 1,2, здійсненої з порушенням чинних державних будівельних норм та правил, що призводить до пошкодження конструктивних елементів житлового будинку та загрожує подальшим його руйнуванням, управлінню житлового господарства доручено до 28 листопада ц.р. здійснити демонтаж прибудови до вказаних квартир.

Враховуючи клопотання голови правління ВАТ «Херсонська ТЕЦ», змінено тарифи на теплову енергію виробництва цього підприємства для установ бюджетної сфери, які застосовуватимуться з початку опалювального періоду 2009/10 років. Зростання становить 1,8%. Тож тариф з ПДВ за 1 Гкал складатиме 599,59 грн. Тарифи для населення та інших споживачів залишено без змін.

За дорученням Володимира Сальдо, виконавчими органами міської ради опрацьовано проект регуляторного акта, що регулює механізм перерахунку (зменшення) розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі.

Тема щодо вартості та якості тарифів на житлово-комунальні послуги все частіше стає предметом спекуляцій з боку певних громадських організацій. При цьому поширюється необ’єктивна інформація. «Рішень Одеського апеляційного адміністративного суду про визнання незаконними рішень виконавчого комітету міської ради від 18.03.2008 №141 та від 16.09.2008 №486 не існує, а відтак, рішення виконкому міської ради від 16.09.2008 №486, яким безпосередньо встановлюються тарифи на житлово-комунальні послуги у місті, є чинним», - повідомили під час брифінгу перший заступник міського голови В’ячеслав Яременко, заступник міського голови Володимир Пепель та начальник юридичного відділу міської ради Анжела Мороз.

За дорученням міського голови Володимира Сальдо, опалювальний сезон у дитячих садках та школах Херсона розпочато 20 листопада для забезпечення підготовки температурного режиму. Враховуючи зменшення рівня захворюваності на ГРВІ в місті, навчальний процес у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Херсона буде продовжено з 23 листопада.

Під час засідання штабу з проведення опалювального сезону МКП «Херсонтеплоенерго» підтвердило свою готовність подати до будинків гарячу воду. В першу чергу, гарячим водопостачанням планується поступово забезпечити будинки II Таврійського мікрорайону, мікрорайонів «Корабел», Шуменський, I, III, IV Таврійський.

Станом на ранок 18 листопада в місті опалюються 96,4% житлових будинків, що мають централізовану систему опалення, всі заклади охорони здоров’я, 15 бібліотек, розміщених у житловому фонді, 7 бібліотек, розміщених в окремих будівлях, 2 приміщення кінотеатрів та будівля КП «Комбінат «Промкультура». В повному обсязі забезпечені теплом 11 бібліотек, розташованих на території сільської та селищних рад, що адміністративно підпорядковані Херсонській міській раді.

19 листопада відбулась протокольна зустріч першого заступника міського голови В’ячеслава Яременка та секретаря міської ради Юрія Погребного з Послом Республіки Угорщина в Україні паном Андрашем Баршонем.

19-20 листопада в приміщенні Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара за участі Надзвичайного Посла Норвегії в Україні пана Олава Берстада, Посла Угорщини в Україні пана Андраша Баршоня, представників підприємств та організацій, міських рад області, державних органів та їх територіальних відділень, які опікуються проблемами екології, відбувся І Міжнародний Екологічний форум «Чисте місто. Чиста ріка. Чиста планета».

Відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої концептуальної пропозиції реконструкції Привокзальної площі та її благоустрою перенесено на 10 лютого 2010 р.

16 листопада - Міжнародний день толерантності. В цей день, у приміщенні адмінбудівлі Херсонської міської ради було проведено засідання «круглого столу» «Толерантність – основа розуміння багатоманітності національних культур». У заході, за дорученням міського голови Володимира Сальдо, взяли участь депутат міської ради Юрій Арав, керівники національних громад Херсона.

На традиційній міській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Осінь рідного міста» були представлені 2010 робіт вихованців 30 гуртків 5 позашкільних навчальних закладів міста. Учасниками конкурсу стали гуртківці віком від 8 до 15 років.

На базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 та гімназії №3 відбулися міські конкурси учнівської молоді з інформаційних технологій, в яких взяли участь учні 26 загальноосвітніх навчальних закладів.

Юні мовознавці зі спеціалізованої школи №24 та Академічного ліцею при ХДУ вибороли І місце в Міжрегіональній олімпіаді з російської мови та літератури серед 15 команд з різних областей України.

У фіналі відкритого чемпіонату Херсона по настільному тенісу першими стали Руденко Олександр (Херсон ВУФК) та Іонова Аліна (Херсон КДЮСШ).

За результатами останніх ігор 2-х турнірів - Чемпіонату України «Дивізіон – В» та Кубку Чорного моря, херсонські хокеїсти займають лідируючі позиції.

За поточний тиждень в місті народилось 34 немовляти - 19 хлопчиків та 15 дівчаток. Комментариев: 0  ::  Дата: 22 ноября 2009   ::  Посмотрели: 1398  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко