Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Центральна диспетчерська служба управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона “1580” працює у цілодобовому режимі
Нагадуємо, що центральна диспетчерська служба управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона “1580” (далі ЦДС „1580”) працює у цілодобовому режимі.

У разі необхідності надання допомоги щодо рятування життя та здоров¢я людей, які потрапили в екстремальну ситуацію в результаті стихійного лиха, вибуху, великої аварії на транспорті, масового отруєння, від несприятливих побутових або нестандартних ситуацій слід звертатися саме за вказаним телефонним номером.

ЦДС “1580” координує роботу чергових диспетчерських служб міста, пов’язану з ліквідацією (локалізацією) надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території м. Херсона. Відповідальний черговий ЦДС „1580,” спільно із секторами цивільного захисту в районах міста своєчасно реагує на звернення херсонців.


Шановні херсонці!

У разі звернення до ЦДС, просимо надавати інформацію чітко, коротко, із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, адреси, контактного телефону, місця виникнення надзвичайної ситуації. Цілодобові телефони диспетчерської служби – 1580, 26-18-35.
Контактні телефони управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м.Херсона:

22-62-21 (приймальня);

26-30-39 (сектор цивільного захисту у Комсомольському
районі);

42-05-92 (сектор цивільного захисту у Суворовському районі);

35-49-36 (сектор цивільного захисту у Дніпровському районі). Комментариев: 0  ::  Дата: 20 ноября 2009   ::  Посмотрели: 2122  


Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама